Strona główna Sport Piłka nożna Znamy szczegółowy rozkład jazdy piłkarskiej okręgówki

Znamy szczegółowy rozkład jazdy piłkarskiej okręgówki

0

Tradycyjnie 16 zespołów przystąpi w sezonie 2019/2020 do rywalizacji o triumf w wałbrzyskiej klasie okręgowej. Oprócz drużyn Granitu Roztoka, Karoliny Jaworzyna Śląska, Venus Nowice i Gromu Witków, w akcji zobaczymy m.in. beniaminka – Dabro-Bau Makowice, czy też spadkowicza z IV ligi – Zjednoczonych Żarów. Start sezonu już 15 sierpnia, poniżej szczegółowy terminarz rundy jesiennej.  

Terminarz klasy okręgowej:

1. kolejka (15 sierpnia)
Kryształ Stronie Śląskie – Granit Roztoka
Zdrój Jedlina Zdrój – Dabro-Bau Makowice
Zjednoczeni Żarów – Trojan Lądek Zdrój
Orzeł Lubawka – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Karolina Jaworzyna Śląska – Victoria Tuszyn
Venus Nowice – Nysa Kłodzko
Grom Witków – Włókniarz Kudowa Zdrój
Skałki Stolec – Sparta Ziębice

2. kolejka (17-18 sierpnia)
Granit Roztoka – Sparta Ziębice
Włókniarz Kudowa Zdrój – Skałki Stolec
Nysa Kłodzko – Grom Witków
Victoria Tuszyn – Venus Nowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Karolina Jaworzyna Śląska
Trojan Lądek Zdrój – Orzeł Lubawka
Dabro-Bau Makowice – Zjednoczeni Żarów
Kryształ Stronie Śląskie – Zdrój Jedlina Zdrój

3. kolejka (24-25 sierpnia)
Zdrój Jedlina Zdrój – Granit Roztoka
Zjednoczeni Żarów – Kryształ Stronie Śląskie
Orzeł Lubawka – Dabro-Bau Makowice
Karolina Jaworzyna Śląska – Trojan Lądek Zdrój
Venus Nowice – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Grom Witków – Victoria Tuszyn
Skałki Stolec – Nysa Kłodzko
Sparta Ziębice – Włókniarz Kudowa Zdrój

4. kolejka (31 sierpnia-1 września)
Granit Roztoka – Włókniarz Kudowa Zdrój
Nysa Kłodzko – Sparta Ziębice
Victoria Tuszyn – Skałki Stolec
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Grom Witków
Trojan Lądek Zdrój – Venus Nowice
Dabro-Bau Makowice – Karolina Jaworzyna Śląska
Kryształ Stronie Śląskie – Orzeł Lubawka
Zdrój Jedlina Zdrój – Zjednoczeni Żarów

5. kolejka (7-8 września)
Zjednoczeni Żarów – Granit Roztoka
Orzeł Lubawka – Zdrój Jedlina Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska – Kryształ Stronie Śląskie
Venus Nowice – Dabro-Bau Makowice
Grom Witków – Trojan Lądek Zdrój
Skałki Stolec – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sparta Ziębice – Victoria Tuszyn
Włókniarz Kudowa Zdrój – Nysa Kłodzko

6. kolejka (14-15 września)
Granit Roztoka – Nysa Kłodzko
Victoria Tuszyn – Włókniarz Kudowa Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Sparta Ziębice
Trojan Lądek Zdrój – Skałki Stolec
Dabro-Bau Makowice – Grom Witków
Kryształ Stronie Śląskie – Venus Nowice
Zdrój Jedlina Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska
Zjednoczeni Żarów – Orzeł Lubawka

7. kolejka (21-22 września)
Orzeł Lubawka – Granit Roztoka
Karolina Jaworzyna Śląska – Zjednoczeni Żarów
Venus Nowice – Zdrój Jedlina Zdrój
Grom Witków – Kryształ Stronie Śląskie
Skałki Stolec – Dabro-Bau Makowice
Sparta Ziębice – Trojan Lądek Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Nysa Kłodzko – Victoria Tuszyn

8. kolejka (28-29 września)
Granit Roztoka – Victoria Tuszyn
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Nysa Kłodzko
Trojan Lądek Zdrój – Włókniarz Kudowa Zdrój
Dabro-Bau Makowice – Sparta Ziębice
Kryształ Stronie Śląskie – Skałki Stolec
Zdrój Jedlina Zdrój – Grom Witków
Zjednoczeni Żarów – Venus Nowice
Orzeł Lubawka – Karolina Jaworzyna Śląska

9. kolejka (5-6 października)
Karolina Jaworzyna Śląska – Granit Roztoka
Venus Nowice – Orzeł Lubawka
Grom Witków – Zjednoczeni Żarów
Skałki Stolec – Zdrój Jedlina Zdrój
Sparta Ziębice – Kryształ Stronie Śląskie
Włókniarz Kudowa Zdrój – Dabro-Bau Makowice
Nysa Kłodzko – Trojan Lądek Zdrój
Victoria Tuszyn – Zamek Kamieniec Ząbkowicki

10. kolejka (12-13 października)
Granit Roztoka – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Trojan Lądek Zdrój – Victoria Tuszyn
Dabro-Bau Makowice – Nysa Kłodzko
Kryształ Stronie Śląskie – Włókniarz Kudowa Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój – Sparta Ziębice
Zjednoczeni Żarów – Skałki Stolec
Orzeł Lubawka – Grom Witków
Karolina Jaworzyna Śląska – Venus Nowice

11. kolejka 11 – 19-20 października
Venus Nowice – Granit Roztoka
Grom Witków – Karolina Jaworzyna Śląska
Skałki Stolec – Orzeł Lubawka
Sparta Ziębice – Zjednoczeni Żarów
Włókniarz Kudowa Zdrój – Zdrój Jedlina Zdrój
Nysa Kłodzko – Kryształ Stronie Śląskie
Victoria Tuszyn – Dabro-Bau Makowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Trojan Lądek Zdrój

12. kolejka (26-27 października)
Granit Roztoka – Trojan Lądek Zdrój
Dabro-Bau Makowice – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kryształ Stronie Śląskie – Victoria Tuszyn
Zdrój Jedlina Zdrój – Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów – Włókniarz Kudowa Zdrój
Orzeł Lubawka – Sparta Ziębice
Karolina Jaworzyna Śląska – Skałki Stolec
Venus Nowice – Grom Witków

13. kolejka (2-3 listopada)
Grom Witków – Granit Roztoka
Skałki Stolec – Venus Nowice
Sparta Ziębice – Karolina Jaworzyna Śląska
Włókniarz Kudowa Zdrój – Orzeł Lubawka
Nysa Kłodzko – Zjednoczeni Żarów
Victoria Tuszyn – Zdrój Jedlina Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Kryształ Stronie Śląskie
Trojan Lądek Zdrój – Dabro-Bau Makowice

14. kolejka (9-10 listopada)
Granit Roztoka – Dabro-Bau Makowice
Kryształ Stronie Śląskie – Trojan Lądek Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zjednoczeni Żarów – Victoria Tuszyn
Orzeł Lubawka – Nysa Kłodzko
Karolina Jaworzyna Śląska – Włókniarz Kudowa Zdrój
Venus Nowice – Sparta Ziębice
Grom Witków – Skałki Stolec

15. kolejka (16-17 listopada)
Skałki Stolec – Granit Roztoka
Sparta Ziębice – Grom Witków
Włókniarz Kudowa Zdrój – Venus Nowice
Nysa Kłodzko – Karolina Jaworzyna Śląska
Victoria Tuszyn – Orzeł Lubawka
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Zjednoczeni Żarów
Trojan Lądek Zdrój – Zdrój Jedlina Zdrój
Dabro-Bau Makowice – Kryształ Stronie Śląskie

/MDvR/