Strona główna Wydarzenia Świdnica Wakacje z Młodzieżowym Domem Kultury

Wakacje z Młodzieżowym Domem Kultury

0

W Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy zakończył się piąty i zarazem ostatni turnus półkolonii w tym roku. Młodzież i dzieci uczestniczyły w warsztatach tematycznych, wycieczkach turystycznych, a także konkurencjach rekreacyjnych i sportowych.

Pod koniec każdego z dnia oczekiwał ich obiad w Hotelu Sportowym. W poniedziałek najmłodsi świdniczanie uczestniczyli w warsztatach muzycznych. plastycznych i animacyjne. Doskonalili swoje zdolności przy tym dobrze się bawiąc pod czujnym okiem  Mirosława Jabłońskiego,  Wandy Szwegler i Joanny Chojnowskiej. Uczestnicy pojechali do aquparku we Wrocławiu, gdzie spędzili cały dzień bawiąc i pływając.

W programie znalazło się spotkanie edukacyjne zorganizowane przez Straż Miejską w Świdnicy na temat „Eko Rady” oraz spotkanie edukacyjne zorganizowane przez Straż Pożarną na temat „Kręci mnie bezpieczeństwo”. W środę odbywały się także gry planszowe oraz gra miejska. W czwartek nasi uczestnicy pojechali na Borową. Natomiast w piątek został przeprowadzony na OSIR-ze olimpiada sportowa.

Na zakończenie uczestnicy dostali dyplomy uczestnictwa w półkolonii oraz upominki od Młodzieżowego Domu Kultury.

/Źródło MDK, opr. red./

Poprzedni artykułFaktoring najlepszym sposobem na rozładowanie zatorów płatniczych branży transportowej!
Następny artykułKary za libacje, pomoc potrzebującym