Strona główna Sport Piłka nożna W środę zagramy z Canarinhos

W środę zagramy z Canarinhos

0

Po efektownej wygranej z ligowym rywalem – Pogonią Pieszyce (4:1), piłkarzy pierwszej drużyny Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica czeka drugi sparing w okresie przygotowawczym. Już w najbliższą środę, 17 lipca podopieczni Rafała Markowskiego zmierzą się z zespołem złożonym z brazylijskich zawodników.

Biało-zieloni pierwotnie mieli zmierzyć się z dobrze znaną ekipą FD Management Sports przebywającą na co dzień i trenującą w Świdnicy. Ze względu na kłopoty kadrowe naszych rywali doszło jednak do zmiany. Świdniczanie zagrają z Canarinhos, ale ci do pokonania będą mieli spory kawałek drogi (blisko 300 kilometrów). W środę, 17 lipca do Świdnicy zawita brazylijska drużyna ze Słubic. Początek meczu na obiekcie w Świdnicy o godz. 18.00.

Przypomnijmy, że na inaugurację przygotowań piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica zwyciężyli 4:1 beniaminka IV ligi – Pogoń Pieszyce. Na listę strzelców wpisali się Robert Myrta, Kamil Szczygieł, Andrii Kozachenko i Daniel Orzechowski. Oprócz środowego spotkania z Brazylijczykami, biało-zieloni zmierzą się jeszcze z AKS-em Strzegom, Miedzią Legnica, Karkonoszami Jelenia Góra i Stellą Lubomierz. Tuż przed startem sezonu (15 sierpnia) odbędzie się jeszcze prawdopodobnie pierwszy pojedynek w ramach Pucharu Polski!

/MDvR/