Strona główna Sport Siatkówka W niedzielę zakończą wakacyjny cykl plażówki

W niedzielę zakończą wakacyjny cykl plażówki

0

Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na trzeci i ostatni w tym sezonie Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej. Po czerwcowych zmaganiach w kategoriach Open mężczyzn i kobiet i lipcowych mikstach, tym razem na starcie staną tylko panowie. Turniej zaplanowano na najbliższą niedzielę, 4 sierpnia. 

Zapisy dwuosobowych drużyn w dniu zawodów od godz. 9.30. Sportowa rywalizacja rozpocznie się pół godziny później, a areną walki tradycyjnie będą piaszczyste boiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej 35. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerami telefonów: 74 852 12 62 i 607 944 999.

Przypomnijmy, że w pierwszym tegorocznym turnieju zorganizowanym 30 czerwca, najlepsi okazali się wrocławianie. W kategorii pań zwyciężyły Natalia Semeniaka i Agnieszka Sitko, natomiast wśród panów wygrali Patryk Michalczyk oraz Tomasz Gałuszka. Ogólnie na starcie znalazło się 6 par kobiet i 13 drużyn męskich. 21 lipca po raz pierwszy odbył się turniej w kategorii mikstów. O prym powalczyło 17 par mieszanych, a ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanęli Piotr Orzechowski i Justyna Mróz (Świdnica).

/MDvR/