Mijają trzy miesiące od podpisania umowy na budowę obiektu szatniowo-sportowego we wsi Witków. Budynek pnie się w górę, zaś cała inwestycja powinna zostać ukończona w wrześniu.
16 lipca na placu budowy pojawili się burmistrz Jaworzyny Śląskiej z zastępcą, sołtys Witkowa oraz przedstawiciel klubu sportowego Grom Witków, którzy dokonali przeglądu realizowanej inwestycji sportowej.
– Inwestycja realizowana przez firmę Potoczni Sp. z o.o. przebiega sprawnie, zakładane zakończenie to miesiąc wrzesień. Wartość zadania blisko 950 tys. zł., z czego ponad 420 tys. złotych stanowi uzyskana rządowa dotacja z Ministerstwa Sportu z Programu Sportowa Polska – mówi burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz.
/mn/
zdjęcia udostępnione przez Grzegorza Grzegorzewicza



![Zderzenie dwóch aut na „modliszówce” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/DW379-wypadek-2026.08.22-mix-100x75.jpg)
![Prawie 170 burzowych interwencji na Dolnym Śląsku. Dziś znów zagrzmi i popada [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/nawalnica-2026.08.22-mix-100x75.jpg)




