Strona główna 0_Slider Świdniccy muzycy zagrają na Pol’and’rock Festival

Świdniccy muzycy zagrają na Pol’and’rock Festival

0

Już po raz 25, a 16 w Kostrzynie nad Odrą Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje gromadzący tysiące widzów muzyczny festiwal – podziękowanie za trud organizacji charytatywnej zimowej zbiórki. Wielka fiesta będzie miała świdnicki akcent. Wśród wykonawców znalazł się zespół Nullizmatyka.

Zespół Nullizmatyka powstał zaledwie dwa lata temu z inicjatywy Patrycjusza Nullo Kochanowskiego, który zaprosił do muzycznej współpracy Mateusza Chochołka (perkusja), Bartosza Bednarza (gitara basowa), Sławka Slime Jeśko (gramofony), a następnie Pawła Pablo Sierakowskiego (gitara). W dwa lata udało im się stworzyć materiał, oraz wypracować poziom, który pozwoli im w tym roku zagrać wymarzony koncert na Woodstockowej scenie VIVA KULTURA z gościnnym udziałem Porka Poresa Porkinsona – mówi Radek Krzempek z Wydawnictwa Dystrykt Records. W najbliższym czasie, jeszcze przed Pol’and’Rock Festival, w sieci pojawi się klip do najnowszego singla Nullizmatyki, który wydają właśnie z okazji występu w Kostrzynie nad Odrą.

Świdnicki zespół zagra w Kostrzynie 3 sierpnia o godzinie 19.20. Udział we wszystkich koncertach Pol’and’rock Festival jest bezpłatny. Festiwal rozpoczyna się 1 sierpnia.

/opr. red./