Strona główna 0_Slider Skrzaty i smerfy Polonii-Stali Świdnica po kolejnym treningu!

Skrzaty i smerfy Polonii-Stali Świdnica po kolejnym treningu! [46 ZDJĘĆ]

3

Kolejne fantastyczne zajęcia piłkarskie mają za sobą młodzi adepci futbolu z roczników 2013-2016, przebywający na treningach otwartych grup naborowych Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. Najmłodsze zawodniczki i zawodnicy znów dali popis swoich umiejętności pod okiem trenerów Szymona Majcherczyka i Andrieja Kozachenko. 

Środowe zajęcia podzielone zostały na dwie grupy. Podczas pierwszego treningu w akcji oglądaliśmy dzieci młodsze (2015-2016), a następnie dzieci starsze (2013-2014). Łącznie na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaprezentowało się ponad 30 uzdolnionych piłkarek i piłkarzy, którzy stale rozwijają swoje umiejętności pod czujnym okiem trenerów Szymona Majcherczyka, Ryszarda Tyndla i Andrieja Kozachenko.

Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica uspokaja. Wciąż trwają zapisy do biało-zielonych grup naborowych. Świdnicki klub zaprasza wszystkie dziewczynki i chłopców z roczników 2011-2016, jak również starszych zawodników do spróbowania swoich sił i dołączenia do grupy. To z pewnością niezapomniana przygoda, a często początek pięknej, sportowej kariery… Wszelkie pytania i zapisy pod numerem telefonu: 604-862-195.

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułPalą się trawy na Osiedlu Młodych
Następny artykułZaginęła kotka [ODNALEZIONA]