Strona główna Sport Siatkówka Po raz drugi w tym sezonie powalczą na piachu

Po raz drugi w tym sezonie powalczą na piachu

0

Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejny Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej. Będzie to druga z trzech zaplanowanych imprez w ramach wakacyjnego cyklu. Tym razem przeprowadzona zostanie w kategorii mikstów.

Najbliższe zawody odbędą się w niedzielę, 21 lipca. Zapisy dwuosobowych drużyn damsko-męskich będą miały miejsce w dniu turnieju od godz. 9.30 na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej 35. Udział w zawodach jest bezpłatny, turniej wystartuje o 10.00, a wszelkie informacje można uzyskać ponadto pod numerami telefonów: 74 852 12 62 i 607 944 999.

W pierwszym tegorocznym turnieju zorganizowanym 30 czerwca, najlepsi okazali się wrocławianie. W kategorii pań zwyciężyły Natalia Semeniaka i Agnieszka Sitko, natomiast wśród panów wygrali Patryk Michalczyk oraz Tomasz Gałuszka. Ogólnie na starcie znalazło się 6 par kobiet i 13 drużyn męskich. Tym razem rywalizacja odbędzie się w jednej kategorii, a będą to miksty. Zapraszamy chętne drużyny do udziału w zawodach.

/MDvR/

Poprzedni artykułTransgraniczne Miasto Dzieci w Strzegomiu wystartowało! [FOTO]
Następny artykułInwestowanie w fotowoltaikę – jak nie dać się oszukać?