Strona główna 0_Slider Pięciu rannych w nocnym wypadku przy Sikorskiego

Pięciu rannych w nocnym wypadku przy Sikorskiego [FOTO]

8

W nocy z wtorku na środę na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego, Zamenhofa i Esperantystów w Świdnicy doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. Poszkodowanych zostało pięć osób, z czego jedna została przetransportowana do szpitala śmigłowcem. Jeden z kierowców był pijany.

zdjęcie nadesłane przez czytelnika

Do zdarzenie z udziałem osobowego BMW i Audi doszło o godzinie 0.39. W wyniku kolizji jeden z samochodów wypadł z drogi i uderzył w przydrożną latarnię. Na miejsce skierowano 4 jednostki straży pożarnej, 5 karetek, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policję.

W sumie samochodami podróżowało 7 osób w wieku 19-25 lat. W wypadku poszkodowanych zostało pięć osób, w tym jedna ciężko. Przetransportowano ją śmigłowcem do Wrocławia. Jej stan lekarze określali jako ciężki. Pozostali ranni nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Wyjaśnianiem okoliczności wypadku zajmuje się policja. Według nieoficjalnych ustaleń, do zderzenia doprowadziła kobieta kierująca BMW, która wymusiła pierwszeństwo przejazdu. Kierowca Audi był z kolei pod wpływem alkoholu – miał niecały promil.

/mn/

zdjęcia nadesłane przez czytelnika

Poprzedni artykułBociany znowu w tarapatach. Maluch zaplątał się w sznurki [FOTO]
Następny artykułSezon wakacyjnych remontów w świebodzickich placówkach