Strona główna Wydarzenia Żarów Mydlany Park zaprasza po raz czwarty. Pobiją rekord frekwencji?

Mydlany Park zaprasza po raz czwarty. Pobiją rekord frekwencji?

0

7 lipca w przestrzeni zabytkowego parku w Żarowie odbędzie się festiwal ulotnego piękna, czyli Mydlany Park 4. Za pomocą linek, sznurków, siatek i wytwornic – zielony teren ponownie zamieni się w magiczną krainę, przepełnioną mnóstwem ulotnych tworów mydlanych. Ideą festiwalu jest integracja międzypokoleniowa oraz promocja aktywnego wypoczynku. W poprzedniej edycji, w ramach festiwalu uczestniczyło około 680 osób!

Mydlana impreza rozpocznie się o godzinie 16.00, w jednym momencie Park Miejski w Żarowie, wypełniony zostanie mnóstwem baniek i tuneli mydlanych. Prosto ze sceny, w rytm muzyki cztery wydajne wytwornice wypuszczą setki tysięcy małych banieczek, które będzie można łapać! – W pobliżu sceny rozdamy tradycyjne zestawy do robienia baniek i mydlane „miecze”, aby stworzyć kącik małych banieczek dla najmłodszych uczestników festiwalu. Pod starymi drzewami przeprowadzimy warsztaty malowania pianą, które zakończą się wernisażem abstrakcyjnych prac plastycznych, które będziemy podziwiać (jeśli tylko nie zabiorą ich dzieci do domu). W ramach rodzinnego happeningu spróbujemy zamykać dzieci w bańce oraz ogłosimy konkurs fotograficzny z nagrodami pieniężnymi – mówią organizatorzy imprezy.

Po rodzinnym happeningu nastąpi płynnie przejście do kolejnego punktu programu – Piana Party (godz. 18-20). W programie znalazła się zumba w bańkach, którą poprowadzą najlepsze „Sztuki w mieście”. Po występie dziewczyn, Ochotnicza Straż Pożarna z Pożarzyska stworzy mydlaną wyspę, w której do muzyki na żywo tworzonej przez DJ Robsona będziemy bawić się w bańkach i pianie! Do dyspozycji gości przez cały czas trwania festiwalu dostępna będzie strefa relaksu wraz ze smaczną gastronomią na 4 kółkach i inne atrakcje!

/mn/

Poprzedni artykułŚmiertelne ofiary na drogach. Policja publikuje najnowszą mapę tragicznych wypadków
Następny artykułZa nami Święto Lipy w Grodziszczu [FOTO]