Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

1

Na chodnikach, przejściach dla pieszych, a czasem nawet na środku jezdni. W walce o dogodne miejsce parkingowe niektórzy kierowcy potrafią zapomnieć, że nie są na świecie sami. Jak co tydzień, część z nich uchwycili na zdjęciach czytelnicy Swidnica24.pl.

Świdnica, ulica Westerplatte:

Świdnica, ul. Henryka Brodatego:

Świdnica, pl. Grunwaldzki:

Świdnica, ulica Kliczkowska (parkowanie na miejscu oznaczonym „droga ewakuacyjna”):

Świdnica:

Świdnica, ul. Ofiar Oświęcimskich:

Świdnica, ul. Henryka Pobożnego”

Świebodzice, ul. Księcia Bolka:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected] 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykułDziewięcioletni kierowca kartingowy z Borowa mistrzem Dolnego Śląska!
Następny artykułSkładasz wniosek o 500+? Uważaj na internetowych oszustów