Strona główna 112 Zakończono poszukiwania zaginionej 10-latki z Mrowin

Zakończono poszukiwania zaginionej 10-latki z Mrowin

0

Policjanci, strażacy oraz mieszkańcy włączyli się do poszukiwań 10-latki z Mrowin pod Żarowem. Dziewczynka zaginęła w drodze ze szkoły do domu.

Aktualizacja: Poszukiwania 10-latki zostały zakończone. Ani straż, ani policja nie informują, z jakiego powodu. Prokuratura Rejonowa w Świdnicy potwierdza fakt odnalezienia zwłok dziewczynki w lesie pod Imbramowicami, jednak nie potwierdza, że chodzi o poszukiwaną 10-latkę.

***

10-latka miała wyjść z miejscowej szkoły w czwartek około godziny 13.00 i do tej pory nie wróciła do domu. Po raz ostatni była widziana w okolicach stadionu przy ulicy Wojska Polskiego w Mrowinach, gdzie dostrzegła ją jej wychowawczyni.

Z apelem o pomoc w poszukiwaniach zwróciła się rodzina dziewczynki, która złożyła też zawiadomienie o zaginięciu na policję. 10-latka była ubrana w białą bluzkę z emotkami, dżinsowe spodenki, dżinsową kurtkę oraz białe buty – adidasy. Ma około 1,46-1,48m wzrostu, blond włosy, jest szczupła.

Osoby dysponujące informacjami w sprawie miejsca pobytu dziewczynki proszone są o kontakt z policją pod numerami 112 oraz 997. Mieszkańcy organizują się do poszukiwań. Punktem zbiórki jest teren przy szkole w Mrowinach.

/mn/

Poprzedni artykułPolscy biskupi modlili się w świdnickiej katedrze
Następny artykułZwłoki dziecka znalezione koło Imbramowic