Strona główna Wydarzenia Pomysły na wieczór panieński

Pomysły na wieczór panieński

0

Stoisz przed wyzwaniem zorganizowania wieczoru panieńskiego dla swojej koleżanki, przyjaciółki lub siostry? Zacznij planowanie już kilka miesięcy przed imprezą. Przedstawiamy niecodzienne pomysły na wieczór panieński, które zaskoczą każdą kobietę.

Nauka gotowania i makijażu
Wieczór panieński możesz połączyć z nauką zupełnie nowej umiejętności. Jednym z pomysłów jest organizacja kursu gotowania, np. w lokalu lub z kucharzem w warunkach domowych. To świetna szansa na ćwiczenie warsztatu gotowania, który w połączeniu z dobrą zabawą będzie niecodzienną atrakcją. Jeśli kobieta ma swoją ulubioną kuchnię, możesz wykorzystać to jako element kursu, np. tajska, meksykańska czy wegetariańska. A może Twoja przyjaciółka lub siostra od zawsze chciała nauczyć się piec ciasta? Wybór należy do Ciebie i uczestniczek wieczoru panieńskiego. Drugim pomysłem jest zorganizowanie spotkania z kosmetyczką lub wizażystką. To z kolei pozwoli na poznanie nowych technik makijażu czy dopasowania garderoby do urody i sylwetki. Takie kursy czy warsztaty także można zorganizować w studiu lub w domu. W organizacji wieczoru panieńskiego dla przyszłej panny młodej może pomóc Tobie szybka pożyczka. To błyskawiczny sposób na zyskanie funduszy na prezent oraz imprezę. Szybka pożyczka to gwarancja gotówki, która wpłynie prosto na Twoje konto.

Dla miłośniczek wyzwań
Jeśli na wieczorze panieńskim nie może zabraknąć przygód, wybierz bardziej ekstremalne rozwiązania. Jednym z nich jest wybranie się do escape roomu, gdzie warto kreatywnie i aktywnie spędzić czas. To także szansa na wspólną zabawę wraz z innymi uczestniczkami wieczoru panieńskiego. Taka atrakcja może być ekstremalnym wstępem do późniejszej relaksującej kolacji. W większym mieście możesz także zorganizować wieczór panieński na wodzie, np. na łodzi lub motorówce. Warto połączyć to z dobrym jedzeniem i muzyką. Jeśli szukasz atrakcji dla przyszłej panny młodej, która lubi ekstremalne wyzwania, możesz zabrać ją razem z uczestniczkami np. na lot paralotnią. Jeśli nie masz funduszy na zorganizowanie wieczoru panieńskiego, szybka pożyczka może pomóc rozwiązać problem.

Wieczór panieński bliżej natury
Alternatywą zabawy w mieście jest wyjazd nad morze lub nad jezioro. To z kolei doskonały pomysł na wypoczynek tuż przed najważniejszym dniem w życiu panny młodej. Warto wynająć apartament lub drewniany dom dla wszystkich uczestniczek, a także połączyć wyjazd ze zwiedzaniem, wypoczynkiem na plaży, a także imprezą w klubie. Dla spokojniejszych kobiet, lepszym rozwiązaniem będzie piknik nad jeziorem lub na działce. Nie zapomnij o zachowaniu wspomnień na później. Zorganizuj aparat, np. z możliwością natychmiastowego wydruku zdjęcia. Jedną z atrakcji może być zorganizowanie sesji zdjęciowej. Przyszła panna młoda poczuje się wyjątkowo, kiedy jedna z uczestniczek zrobi jej makijaż, a także fryzurę. Wymyśl także motyw przewodni sesji, a następnie dopasuj ubrania. Dzięki temu takie zdjęcia pozostaną świetną pamiątką na wiele lat. Wyjazd nad morze lub jezioro możesz także połączyć z odpoczynkiem dla ciała. Mowa tu oczywiście o hotelu ze SPA. Masaż lub inne zabiegi mogą być dedykowane wyłącznie przyszłej pannie młodej lub wszystkim uczestniczkom. Pierwsze rozwiązanie wcale nie musi okazać się nudne – kiedy Twoja bliska osoba będzie podczas zabiegów dostosowanych do jej potrzeb, w tym czasie możesz przygotować kolację lub inne atrakcje.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułDoda na rozpoczęcie Dni Świdnicy [FOTO]
Następny artykułFinał Kilometrów Dobra już w niedzielę!