Strona główna 0_Slider Pochwalił zabójstwo 10-latki. Będzie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

Pochwalił zabójstwo 10-latki. Będzie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

14

Całą Polską wstrząsnęła brutalna zbrodnia o podłożu seksualnym, popełniona na 10-letniej Kristinie z Mrowin. Obok tysięcy potępiających komentarzy pojawił się jednak i taki, który pochwalił zbrodnię. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich dzisiaj zapowiedział złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Na fanapege’u Ośrodka czytamy:

„MĘŻCZYZNA PUBLICZNIE POCHWALA ZBRODNIĘ NA DZIECKU

Pod informacją o zamordowaniu dziecka młody mężczyzna Marcel Maciej S(…) napisał:

„Jedna ukrainka mniej”

Ponieważ zamordowana i zgwałcona dziewczynka nosi niecodzienne imię, Sz(…) uznał że przyjechała z Ukrainy i postanowił z pobudek rasistowskich pochwalać zbrodnię na dziecku.

To teraz Panie Sz(…) my publicznie informujemy Cię że od tej chwili ta sprawa ma dla naszego Ośrodka najwyższy priorytet i zrobimy wszystko byś poniósł konsekwencje swojego czynu.

Nasz Ośrodek wysyła dzisiaj zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa jakim jest publiczne pochwalanie zbrodni i będziemy domagać się dla Pana panie Sz(…) najwyższego możliwego wymiaru kary i bezwzględnego pozbawienia wolności.”

Przypomnijmy. 10-letnia Kristina 13 czerwca nie wróciła ze szkoły do domu. Kilka godzin później w lesie miedzy Pożarzyskiem a Mrowinami zostały znalezione jej zwłoki. Dziecko zostało brutalnie zamordowane. Zabójca zadał jej ciosy w klatkę piersiową i szyję. Zbrodnia miała podłoże seksualne. Do dzisiaj trwa obława na mordercę.

/red./

Poprzedni artykułGaleria Świdnicka znów nagrodzi prymusów!
Następny artykułFantastyczne zmagania szachowe [122 ZDJĘCIA]