Strona główna 0_Slider Po tragicznym wypadku jest w śpiączce. Pomóżmy obudzić się 21-letniej Kai

Po tragicznym wypadku jest w śpiączce. Pomóżmy obudzić się 21-letniej Kai

0

Dla pełnej energii Kai Prędecka z Jaworzyny radosne, wypełnione pasjami i pracą wolontariacką życie gwałtownie załamało się 22 maja tego roku. W tragicznym wypadku na trasie ze Świdnicy do Wrocławia 21-latka odniosła poważne obrażenia i zapadła w śpiączkę. Rodzina i przyjaciele zbierają środki na leczenie i rehabilitację jaworzynianki.

Kaja jest pełną energii dziewczyną o wielu pasjach,która preferuje sportowy tryb życia i zawsze dąży by być najlepsza w tym co robi,dzięki swojej determinacji zawsze się jej to udaje.

Dziś chciałaby spotykać się z przyjaciółmi i spełniać swoje marzenia. Taniec, jazda na łyżwach oraz sporty ekstremalne są w Jej głowie na porządku dziennym.

Cały jej świat zawalił się w dniu wypadku 22 maja 2019, o którym Swidnica24.pl pisała TU.  Od tego czasu Kaja jest w śpiączce. Doznała rozległego urazu mózgu.

Kaja przebywa w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym UM we Wrocławiu, gdzie jest rehabilitowana i przygotowywana do podjęcia próby wybudzenia.

Dla nas priorytetem jest, żeby Kaja wróciła do nas. By zamiast spać, spełniała swoje marzenia ćwiczyła i śmiała się swoim zaraźliwym śmiechem. Chcemy zapewnić jej jak najlepszą opiekę, specjalistów, którzy przywróciliby jej uśmiech. W tej chwili najbardziej potrzebuje pomocy rehabilitanta i wykwalifikowanej kadry lekarskiej – piszą bliscy.

Każdy, kto chciałby pomóc młodej mieszkance Jaworzyny Ślaskiej w powrocie do zdrowia i sprawności, może dołączyć się do zbiórki, prowadzonej na portalu zrzutka.pl – Pomóżmy Kai wrócić do zdrowia.

/informacje ze strony zrzutka.pl, opr. red./