Strona główna 112 Narkotyki ukrył w skrytce w drzwiach. 21-latek wpadł podczas kontroli drogowej

Narkotyki ukrył w skrytce w drzwiach. 21-latek wpadł podczas kontroli drogowej

0

Do 3 lat więzienia grozi 21-latkowi, którego świdniccy policjanci zatrzymali we wtorkowy wieczór do kontroli drogowej. W drzwiach auta mundurowi odkryli skrytkę, w której ukryty został worek z marihuaną. Mężczyzna narkotyki trzymał także w bagażniku.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych. Policjanci ogniwa interwencyjno-patrolowego świdnickiej komendy podczas służby w Świdnicy zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Citroen. Podczas kontroli kierowca zachowywał się bardzo nerwowo, a jego odpowiedzi były niepewne i niespójne – relacjonuje Magdalena Ząbek z KPP Świdnica.

W wyniku przeprowadzonej kontroli pojazdu mundurowi ujawnili skrytkę w drzwiach samochodu, w której znajdował się worek strunowy z zawartością suszu koloru brunatno-zielonego. W toku dalszej kontroli w bagażniku pojazdu ujawniono worek foliowy z zawartością suszu koloru brunatno-zielonego. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona substancja to marihuana. Mężczyzna posiadał ponad 420 porcji tego narkotyku – dodaje Ząbek.

21-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułBiskup Waldemar Pytel wśród kandydatów na zwierzchnika Kościoła ewangelickiego w Polsce
Następny artykułSkazany za postrzelenie kota. Prokuratura chce wyższej kary