Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

4

Na chodnikach, przejściach dla pieszych, a czasem także na środku jezdni. W walce o dogodne miejsce parkingowe niektórzy kierowcy potrafią zapomnieć, że nie są na świecie sami. Jak co tydzień, część z nich uchwycili na zdjęciach czytelnicy Swidnica24.pl.

ulica Pionierów Ziemi Świdnickiej:

ulica Budowlana:

ulica Długa:

ulica Jasińskiego:

ulica Kazimierza Wielkiego:

ulica Kopernika:

ulica Kozara-Słobódzkiego:

ulica Okrężna:

ulica Henryka Pobożnego:

ulica Siostrzana:

ulica Westerplatte:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  strazmiejska@sm.swidnica.pl 

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/