Strona główna Wydarzenia Grafikionline.pl – Grafik Pracy

Grafikionline.pl – Grafik Pracy

0

Umiejętne planowanie obowiązków to jedno z najważniejszych zadań każdego prezesa. Bywa, że rzeczy do zrobienia mnożą się, a brak organizacji prowadzi do niepotrzebnego chaosu. Ważne więc, aby wybrać sposób organizacji, która sprawdzi się nie tylko przy planowaniu aktywności, ale także przy kontrolowaniu urlopów, czuwaniu nad występowaniem nadgodzin lub liczeniem kosztów pracowników. Odpowiedzią na wszystkie te potrzeby jest nowy program do układania grafików pracy Grafikionline.pl, którego wersja demo jest dostępne całkowicie za darmo. 

GrafikiOnline.pl – Grafik Pracy
Aplikacja Grafikionline.pl powstała z potrzeby dostosowania inteligentnych harmonogramów pracy do wszystkich oczekiwań nowoczesnej firmy. Darmowa wersja demo pozwala korzystać z rozbudowanych funkcjonalności, bez konieczności pobierania oprogramowania na własny komputer. Producent zaoferował użytkownikom program, który działa online w przeglądarce. Wystarczy mieć połączenie z Internetem, aby cieszyć się innowacyjnymi możliwościami programu do tworzenia grafików pracy. Producent udostępnił także wersję mobilną aplikacji, z której można korzystać na tablecie lub telefonie. Trzeba przyznać, że w dobie nowoczesnych technologii i powszechnego dostępu do Internetu, takie rozwiązanie jest niezwykle trafnym pomysłem. Użytkownik może bowiem mieć dostęp do wszystkich danych, niezależnie od miejsca i pory.

Dalej, producent programu do tworzenia grafików pracy Grafikionline.pl przedstawia klientom takie funkcje jak automatyczne układanie grafiku i kontrolowanie przepisów prawa pracy. Takie możliwości wyróżniają program spośród innych aplikacji tego typu. Użytkownik ma wrażenie, że program sam, inteligentnie tworzy harmonogram pracy, idealnie dostosowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Co więcej, aplikacja ostrzega o naruszeniach prawnych, co jest niezwykle ważne, aby dbać o dobra pracownicze swojej kadry. Często zdarza się przeoczyć pewne istotne kwestie, jednak z programem Grafikionline.pl wydaje się to niemożliwe, bo aplikacja wysyła sygnał w przypadku:

  • naruszeń doby pracowniczej,
  • naruszeń odpoczynku dobowego
  • naruszeń odpoczynku tygodniowego
  • a także w przypadku wystąpienia nadgodzin.

Główne zalety aplikacji
Kontrolowanie przepisów prawnych idzie w parze z ułatwioną, swobodną komunikacją między szefem a pracownikami, ale także pomiędzy zatrudnioną kadrą. Program do robienia grafików pracy Grafikionline.pl ma tablicę ogłoszeń, która służy do wymiany informacji. Można więc zostawić wiadomość konkretnej osobie lub grupie osób, aby przekazać najważniejsze kwestie. Funkcjonalnością, o której warto poinformować, a która okazuje się niezwykle przydatna w codziennym planowaniu obowiązków, jest możliwość personalizacji tabelek, list i pól. Użytkownik ma na przykład możliwość dowolnego kolorowania pól grafiku lub dostosowania wielkości czcionki i stylu pól. W ten sposób można zaakcentować wybrany obszar grafiku. Kopiowanie i wprowadzanie dłuższych informacji jest natomiast możliwe dzięki dostępnym, popularnym skrótom klawiszowym CTRL+C i CTRL+V. Grafikionline.pl pozwoli także na:

  • łatwy wydruk dokumentu,
  • eksport do pliku html,
  • eksport do pliku exel,
  • generowanie listy obecności,
  • korzystanie z raportów i statystyk,
  • a także otrzymywanie powiadomień na e-mail lub SMS.

Kolejnym atutem programu do robienia grafików pracy Grafikionline.pl jest możliwość ustawienia okresu rozliczeniowego i możliwość ustawienia systemu czasu pracy. Inteligentne opcje pozwalają na dostosowanie harmonogramu pracy do wszystkich potrzeb firmy, bez pobierania programu na własny komputer. Grafikionline.pl to całkiem nowa alternatywa dla opornych i mało funkcjonalnych programów, które zajmują dużo miejsca, ale także bardzo dużo kosztują. Program do grafików pracy Grafikionline.pl wyróżnia się swoją prostotą, a jednocześnie mnogością opcji. Korzystanie z aplikacji jest niezwykle proste i intuicyjne, jednak użytkownik ma dostęp do wszystkich funkcjonalności, które automatycznie tworzą niezawodne grafiki i harmonogramu pracy.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułStrzegom Horse Trials znów idzie po rekord
Następny artykułCzym jest konsolidacja i dla kogo jest przeznaczona