Bardzo duże emocje towarzyszyły siódmej już edycji Turnieju Piłki Siatkowej organizowanego przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Świdnicy. Ta cykliczna impreza sportowa dla osób niepełnosprawnych odbyła się dziś na boisku przy Zespole Szkół Specjalnych w Świdnicy.
W sportowych zmaganiach uczestniczyły następujące drużyny: Warsztat Terapii Zajęciowej w Świdnicy, Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Świdnicy, Warsztat Terapii Zajęciowej w Mokrzeszowie, Warsztat Terapii Zajęciowej w Strzegomiu, Dom Pomocy Społecznej z Jaskulina, Środowiskowy Dom Samopomocy w Świdnicy, Dom Dziennego Pobytu w Świdnicy, Zespół Szkole Specjalnych w Świdnicy.
Nie prowadzona była klasyfikacja końcowa, liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i spędzenie tego dnia w sposób aktywny. Wszystko się udało, turniej przebiegał w atmosferze fair-play i towarzyszyła mu znakomita atmosfera. Na zawodników czekały puchary, medale, dyplomy i sprzęt sportowy.
/MDvR, FOTO: Dariusz Nowaczyński/

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Messenger_creation_0F13EA02-27A8-4035-81A6-A7CDA4979AAE-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Messenger_creation_0F13EA02-27A8-4035-81A6-A7CDA4979AAE-100x75.jpg)

![Spłonął boks śmietnikowy przy Parkowej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Saperow-pozar-smietnika-2026.06.13-mix-100x75.jpg)



