15 godzin i 52 minuty grupie rowerzystów zajęła charytatywna akcja dla chorej Agnieszki Kudyry. Przed 15.00 śmiałkowie dotarli do Międzyzdrojów.
Cezary Wiśniewski z Wrocławia, Bronisław Łazanowski z Głuszycy, Stanisław Śmigiel oraz dwaj świdniczanie Grzegorz Liputa i Krzysztof Krzych Kowalczyk wyruszyli wczoraj po 18.00 ze świdnickiego Rynku. Auto techniczne zaoferował Krzysztof Pilżys.
Dzisiaj część grupy dotarła do Międzyzdrojów, pokonując 509 km.
Cała akcja dedykowana jest 28-latce Bielawy. Potrzebny jest milion złotych, by pani Agnieszka mogła przejść operację w Stanach Zjednoczonych i wrócić do sprawności.
Zbiórki na operację Agnieszki Kudyry prowadzone są tu:
www.fundacjasercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/agnieszka-kudyra.html



![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/mp-Slaska-1-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/mp-Slaska-1-100x75.jpg)




