Strona główna Sport Jeździectwo Zostań wolontariuszem na LOTTO Strzegom Horse Trials

Zostań wolontariuszem na LOTTO Strzegom Horse Trials

0

Tylko do końca maja trwa akcja rekrutacyjna do udziału w programie wolontariatu zawodów jeździeckich LOTTO Strzegom Horse Trials – Puchar Narodów w WKKW. Jeśli lubisz atmosferę wielkich wydarzeń sportowych, fascynuje cię jeździectwo i chcesz doświadczyć międzynarodowych zawodów od zaplecza – nie zwlekaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie zawodów.

W trakcie LOTTO Strzegom Horse Trials zostanie rozegranych osiem konkursów międzynarodowych, w tym ten najbardziej prestiżowy zaliczany do cyklu Pucharu Narodów. Zawody odbędą się w terminie 27-30 czerwca na hipodromie w Morawie koło Strzegomia. Przez 12 lat trwania programu wolontariatu w pomoc przy organizacji zawodów włączyło się już ponad 1000 ochotników. – Wolontariuszem może zostać każda pełnoletnia osoba. Zapraszamy młodzież, osoby dorosłe i seniorów – mówi Agata Pniewska, koordynator Programu Wolontariatu

Potrzebna jest pomoc w biurze zawodów i biurze prasowym, w punktach informacyjnych i porządkowych, przy obsłudze informatycznej, przy konkursie ujeżdżenia, na crossie i parkurze przy pracach porządkowych, przy rozklejaniu plakatów i roznoszeniu ulotek, przy transportach na lotnisko oraz przy wielu innych zajęciach. Organizatorzy na czas trwania zawodów gwarantują ubezpieczenie NNW, zakwaterowanie w miasteczku namiotowym oraz wyżywienie.

Nie zapominajcie, że mimo obowiązków, które zostaną Wam przydzielone, wolontariat to: super doświadczenie, nowe znajomości i dobra zabawa! – dodaje Agata Pniewska. Nabór do programu potrwa do 31 maja. Regulamin programu wolontariatu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na oficjalnej stronie zawodów: www.strzegomhorsetrials.pl.

/LSHT/

Poprzedni artykułŻyczenia dla mam poleciały do nieba [FOTO]
Następny artykułOstatnie dni ogólnopolskiej Wielkiej Zbiórki Książek