Strona główna 0_Slider Zapraszamy na piłkarskie derby powiatu

Zapraszamy na piłkarskie derby powiatu [TEKSTOWA RELACJA LIVE/VIDEO]

0

Przed nami kolejny piłkarski boj o czwartoligowe punkty. Zjednoczeni Żarów mierzą się z Dabro-Bau Polonią-Stal Świdnica. Zapraszamy na tekstową relację LIVE i relację VIDEO. Startujemy o godz. 12.00!

Skład Zjednoczonych: Błaszczyk, Chłopek, Szuba, Krupczak, Uszczyk, Kołodziej, Ciupiński, Szewczyk, Łagiewka, Wojnowski, Czoch.

Skład Dabro-Bau Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Sowa, Ł. Kot, Gruba Filho, Białasik, Szuba, Szczygieł, Myrta, Lima Santos.

Rozpoczynamy spotkanie.

4′ – błyskawiczna żółta kartka – Uszczyk

12′ – gra toczy się w środku pola, Zjednoczeni bardzo mocną chcą dobrze zaprezentować się w tym pojedynku.

15′ – świetna szansa dla gości, Białasik mógł chyba strzelać. Zdecydował się na podanie i piłka padła łupem miejscowych.

18′ – więcej piłką operują świdniczanie, ale jak na razie bez celnego uderzenia i poważnego zagrożenia dla bramki Błaszczyka.

19′ – składna akcja polonistów, Szczygieł niestety niedokładnie dośrodkowuje w pole karne.

21′ – mocno ucierpieli Wojnowski i Lima Santos, którzy zderzyli się głowami w powietrznej walce o piłkę.

25′ – znakomita okazja Zjednoczonych, Uszczyk wykłada piłkę Kołodziejowi, ten fatalnie przestrzelił.

30′ – rzut rożny dla żarowian, goście wybijają piłkę spod linii bramkowej!

32′ – Uszczyk decyduje się na strzał z dystansu – dobrze interweniuje Kot.

35′ – Ł. Szuba (Zjednoczeni) – żółta karta za próbę wymuszenia rzutu karnego.

37′ – w odpowiedzi groźna akcja biało-zielonych. Szczygieł wyłożył piłkę Białasikowi, ten jednak przestrzelił.

42′ – pierwsza połowa powoli zbliża się ku końcowi – to nie jest jak na razie widowisko najwyższych lotów.

43′ – Białasik trafia do sieci, pomocnik polonistów jednak był na pozycji spalonej.

45′ – Szczygieł przegrywa sytuację jeden na jednego z Błaszczykiem. To była wyborna okazja na gola do szatni.

koniec pierwszej połowy – remis 0:0.

rozpoczynamy drugą połowę, bez zmian w składach.

46′ – fantastyczna okazja Uszczyka, świetnie w bramce interweniuje Kot.

47′ – Wojnowski dobrze blokuje uderzenie Limy Santosa.

47′ – wydaje się, że po pierwszej sennej połowie, mecz się otworzył.

51′ – kolejna dobra szansa świdniczan, Lima Santos zablokowany.

51′ – po rzucie rożny strzału głową próbuje Sowa – piłkę łapie Błaszczyk.

60 – Salamon – żółta kartka.

60′ – na murawie coraz bardziej nerwowo.

62′ – Baumgarten zmienia Szczygła.

64′ – Chłopek – żółta kartka.

65′ – Kaczmarczyk zastępuje Krupczaka.

67′ – Lima szuka dośrodkowaniem parterów, ale robi to bardzo niedokładnie.

71′ – Szuba dośrodkowuje na głowę Salamona, ten uderza głową minimalnie niecelnie.

73′ – Szuba z rzutu wolnego prosto w żarowski mur.

75′ – brutalny atak wyprostowaną nogą Chłopka na Szubie – druga żółta kartka i czerwona dla kapitana Zjednoczonych.

77′ – Kozachenko znajduje się oko w oko z Błaszczykiem, strzela po długim słupku, lecz niestety niecelnie.

80′ – Filipczak pojawia się na boisku za Filipczaka.

84′ – Gruba Filho – żółta kartka.

87′ – ostatnie minuty, trwa oblężenie żarowskiej bramki.

87′ – Gruba Filho z okolicy narożnika pola karnego po długim słupku trafia na 1:0 dla gości!

88′ – kontra świdnickiego zespołu, w ostatniej chwili sytuację ratują żarowianie.

89′ – Do Carmo wchodzi na boisko za Limę Santosa.

90′ – sędzia dolicza 6 minut.

90+2′ – Myrta opuszcza boisko, w jego miejsce Orzechowski.

90+3′ – Wojnowski – żółta kartka.

90+6′ – błyskawiczna kontra świdniczan – Szuba dogrywa do Marcosa Pauli Baumgartena, a ten efektownie lobuje Błaszczyka. Świdnica prowadzi 2:0!!!

koniec meczu – Dabro-Bau Polonia-Stal Śwdnica wygrywa w Żarowie 2:0!!!

Poprzedni artykułZ archiwum Swidnica24.pl: Pochody za ćwiartkę
Następny artykuł1 maja: prezydent z SLD przywołuje zdobycze pierwszej „Solidarności”. W tle kampania partii do PE