Strona główna 0_Slider Wygraj prezent dla swojej mamy

Wygraj prezent dla swojej mamy [KONKURS]

0

Zbliża się święto naszych kochanych mam. To idealna okazja, by przypomnieć im, że są dla nas absolutnie wyjątkowe i podziękować im za miłość, matczyne ciepło i obecność w każdej chwili. W ten dzień, oprócz życzeń, warto postarać się też o drobny upominek, który można chociażby wygrać w naszym kolejnym konkursie, organizowanym wspólnie ze świdnickim Centrum Urody „JUSTYNA” oraz Cinema 3D w Świdnicy.

Nasze Mamy z pewnością ucieszy wizyta w salonie piękności, ufundowana przez świdnickie Centrum Urody „JUSTYNA”. Do wygrania w naszym konkursie są w sumie trzy prezenty. W salonie Mamy będą mogły m.in. wykonać manicure z parafiną na dłonie lub hennę brwi z regulacją, bądź skorzystać z zabiegu pielęgnacyjnego na twarz, dzięki czemu otrzymają od Was chwilę relaksu.

Radość naszym mamom możemy też sprawić chociażby wybierając się wspólnie z nimi do świdnickiego kina. Komedia romantyczna czy film akcji? Na nowości i najlepsze filmy zaprasza Cinema 3D w Świdnicy, które dla naszych czytelników w ramach konkursu przygotowało aż 4 bilety na dowolnie wybrane seanse.

Aby wziąć udział w konkursie należy w przesłanym na adres [email protected] mailu podziel się wyjątkowym wspomnieniem związanym z twoją mamą. Mail zatytułowany „Dzień Matki” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację danych na portalu Świdnica24. Na odpowiedzi czekamy do 21 maja do południa, wtedy też nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. O wygranej powiadomimy Was telefonicznie. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułNocne zwiedzanie w jaworzyńskim muzeum
Następny artykułRycerze opanowali zamek Grodno. Trwa jarmark średniowieczny