Strona główna Wydarzenia Obuwie skórzane najlepszej jakości w polskim sklepie Tymoteo.pl

Obuwie skórzane najlepszej jakości w polskim sklepie Tymoteo.pl

0

Wygodne buty to priorytet dla wielu osób. W końcu spędzamy w nich mnóstwo czasu, a od odpowiedniego wyboru zależy komfort naszych stóp. Ważny jest nie tylko właściwy rozmiar, ale też materiał oraz sposób wykonania obuwia. Jednak wiele wiele osób marzy nie tylko o wygodnych butach, w których będzie mogło pokonać wiele tras. Ważny jest również ich wygląd – w końcu nikt nie chce nosić brzydkiego obuwia. Polski sklep obuwniczy tymoteo.pl oferuje buty, które spełniają wszystkie te wymagania.

Czy powinny się cechować wygodne buty skórzane?
Zanim jednak zaczniemy szukać wygodnych butów, powinniśmy się przekonać, czym muszą się one charakteryzować. Przede wszystkim należy pamiętać o swobodnym oddychaniu. Nie ważne, na jaki model obuwia się decydujemy, muszą one zapewnić palcom swobodne oddychanie, dzięki temu stopa ma będzie miała odpowiednie krążenie. Dlatego przerwa między czubkiem buta a palcami powinna wynosić ok. 5 milimetrów. Musimy również pamiętać, że źle dopasowane obuwie może wpływać na powstawanie nieprzyjemnych odcisków, a także wystąpienie płaskostopia.

Kolejną bardzo ważną cechą wygodnych butów jest odpowiedni kształt. Możemy sprawdzać, czy obuwie nie ma specjalnych oznaczeń, które są dopasowane do różnych typów stóp. Nie każdy też zdaje sobie sprawę z faktu, że dobrze wyprofilowana wkładka ma ogromny wpływ na komfort użytkowania butów. Najlepiej sprawdzi się miękka, która amortyzuje nacisk stopy na podłoże lub z żelową podpiętkę wbudowaną w podeszwę. Ważna jest również odpowiednia podeszwa – najlepiej antypoślizgowa, która zapewnia bezpieczeństwo w czasie chodzenia, a także zmniejsza ryzyko powstawania różnych urazów.

Nie musisz rezygnować ze szpilek
Niektórzy błędnie myślę, że jeśli chcą mieć wygodne buty, to są zmuszeni do zrezygnowania ze szpilek. Na szczęście tak nie jest, ale w przypadku obuwia na wysokim obcasie trzeba zwrócić uwagę na więcej kwestii. Na początek warto pamiętać, że bardzo wysokie obcasy nie są dobrym rozwiązaniem dla naszych pleców oraz stóp. Najlepiej sprawdzą się te poniżej 8 cm albo z platformą z przodu. Jeżeli jednak decydujemy się na obuwie, w których pomiędzy wysokością naszych palców, a pięty będzie więcej niż 7 cm, to musimy dać odpocząć od nich stopom w ciągu dnia. Warto też zwracać uwagę na kąt nachylenia obcasa – ciężar ciała powinien spoczywać na całej stopie, a nie tylko palcach lub pięcie.

Tymoteo – sklep obuwniczy ze skórzanymi butami w atrakcyjnej cenie
Kolejną ważną cechą odpowiedniego obuwia jest materiał, z którego je wykonano. Nie da się ukryć, że pod tym względem skóra nie ma żadnej konkurencji. Dlatego warto więc szukać miejsc, gdzie znajdziemy doskonałej jakości obuwie skórzane w atrakcyjnej cenie. Właśnie takim sklepem jest tymoteo! Oferuje on buty przeznaczone dla każdej osoby niezależnie od płci czy wieku, a w dodatku pasujące na wiele okazji. To raczej niemożliwe, żeby ktokolwiek nie znalazł tam obuwia, które spełni jego wszystkie potrzeby.

A jakie buty są najmodniejsze w tym sezonie?
Wiemy już, jak wybrać wygodne buty oraz gdzie szukać doskonałym modeli wykonanych ze skóry. Teraz warto zorientować się, jakie obuwie jest najmodniejsze w tym sezonie, aby dokonać odpowiedniego zakupu. Dlatego przedstawiamy Wam kilka modeli, które warto kupić jak najszybciej:

  • buty na platformie – znowu są bardzo modne, a ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkie miłośniczki bardzo wysokich obcasów, w tym sezonie nosimy je wszędzie i do wszystkiego, więc muszą się znaleźć w naszej szafie;
  • baleriny – na szczęście projektanci nie zapominają też o naszej wygodzie i w najnowszych trendach nie mogło zabraknąć oczywiście balerin, warto wybrać model zbliżony do tych, które noszą baletnice;
  • kwadratowe noski – są o wiele wygodniejsze niż buty w szpic, a teraz też niezwykle stylowe, więc trzeba je mieć;
  • białe buty – to hit tego sezonu, w końcu to kolor pasujący do wszystkiego, a takie buty idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWspomnienia z mamą naszych czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]
Następny artykułPo angielsku wyśpiewali nagrody [FOTO]