Strona główna Temat dnia Marconi Duathlon Świdnica 2019 – PODSUMOWANIE I PODZIĘKOWANIA

Marconi Duathlon Świdnica 2019 – PODSUMOWANIE I PODZIĘKOWANIA

0

Pierwsza edycja szosowych zawodów zorganizowanych na ziemi świdnickiej przebiegała w znakomitej sportowej atmosferze. Na początku w zawodach GretKids wystartowały dzieci, a następnie na dystansach Classic i Sprint rywalizowali juniorzy oraz dorośli. Łącznie na listach startowych pojawiło się około 350 osób. Nie zabrakło doskonałej zabawy oraz zaciętej walki o jak najlepszy czas aż do samej linii mety. Start i meta zlokalizowane były na Stadionie Miejskim w Świdnicy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i kibicom, że tak licznie stawiliście się w Świdnicy oraz rywalizowaliście we wspaniałej oraz przyjaznej atmosferze sportowego fair play.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam zwycięzców na dystansach SPRINT i CLASSIC:

Dystans SPRINT

OPEN K:
1. Katarzyna Kalita 1:14:16
2. Karolina Malinowska 1:18:28
3. Marta Olejnik 1:18:32

OPEN M:
1. Paweł Skorupa 00:57:47
2. Michał Nawracaj 00:58:10
3. Aleksander Wostal 1:00:03

Dystans CLASSIC

OPEN K:
1. Klaudia Petters 2:15:24
2. Alicja Kaucka 2:18:10
3. Karolina Leśniak 2:18:21

OPEN M:
1. Jacek Tyczyński 1:49:47
2. Marcin Ławicki 1:50:38
3. Robert Wilkowiecki 1:51:39

Końcowe wyniki wszystkich zawodników znajdziecie TUTAJ.

Gratulujemy zwycięzcom, a także innym zawodnikom, którzy pokonali tegoroczne trasy. Już teraz zapraszamy każdą oraz każdego z Was na kolejny duathlon naszego cyklu! 19 maja szykuje się powtórka szosowej rywalizacji, która odbędzie się na DUATHLONIE ZGORZELEC. A jeszcze wcześniej, za niecały tydzień – 11 maja – warto wybrać się do Mietkowa na #Dashrade RUN! Odbędzie się tam półmaraton, bieg na 10 km oraz biegi juniorskie! Do zobaczenia na kolejnych startach! Pozdrawiamy.

Galerie zdjęć z wydarzenia można znaleźć pod poniższymi linkami:

  1. https://www.facebook.com/pg/sportswidnicapl/photos/?tab=album&album_id=1264503383699960&__tn__=-UCH-R
  2. https://www.facebook.com/pg/DuathlonSwidnica/photos/?tab=album&album_id=666407850481747
  3. https://www.facebook.com/pg/DuathlonSwidnica/photos/?tab=album&album_id=666375747151624

Serdeczne podziękowania kierujemy również do sponsorów i partnerów Marconi Duathlonu Świdnica! To właśnie Ich wsparcie, zaangażowanie i wzajemna współpraca sprawiają, że pakiety startowe Zawodników są tak atrakcyjne, pula nagród zwiększa się, a cała impreza jest przeprowadzona na najwyższym poziomie. To dzięki Nim Marconi Duathlon Świdnica będzie dla Was niezapomniany! Cieszymy się, że jest wiele firm oraz samorządów lokalnych, które myślą podobnie do nas i wspierają sportowe przedsięwzięcia. To wszystko specjalnie dla Was!

Dziękujemy:
Firmie MARCONI – sponsorowi tytularnemu zawodów – za nieocenione wsparcie podczas organizacji zawodów, za bogate pakiety i wysokie nagrody finansowe dla zawodników. Marconi – usługi dla biznesu to prawdziwa perła świdnickiej przedsiębiorczości, która wspiera wiele lokalnych imprez sportowych!

#DASHRADE – naszemu głównemu Sponsorowi – za energię i moc, którą dostarczyli Wam w pakietach startowych oraz zestawach dla najlepszych.

MARCONI MEDICA – Sponsorowi zawodów, który świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Magnesia GO! – Sponsorowi, który dostarczył znakomitej jakości nawodnienie dla wszystkich zawodników. To dzięki Magnesii mieliśmy wspaniale zaopatrzone punkty żywieniowe na trasie, a każdy z Was otrzymał butelkę wody Magnesia GO!

OLIMPIUS.PL – naszemu Partnerowi Sportowemu za wielkie wsparcie naszych działań.

DUBLET – Partnerowi – za nieocenione wsparcie techniczne podczas zawodów – to dzięki Nim mogliśmy przewieźć i rozstawić biuro, miasteczko zawodów i oznaczyć trasę.

Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – Partnerom – za wsparcie i objęcie patronatem organizowanych przez nas zawodów sportowych.

Miasto Świdnica, Powiat Świdnicki, Gmina Świdnica – Partnerom – za doskonałą współpracę oraz współorganizację szosowego duathlonu oraz udostępnienie Stadionu Miejskiego w Świdnicy.

Patronom medialnym za zapowiedzi zawodów.

/Organizatorzy/
/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułOd Händla do pieśni ludowych. Imponujące Mazowsze w Kościele Pokoju [FOTO/VIDEO]
Następny artykułMistrzowie parkowania [FOTO]