Strona główna Konkursy Finał Ligi Mistrzów na wielkim ekranie

Finał Ligi Mistrzów na wielkim ekranie [ROZWIĄZANIE KONKURSU CINEMA3D]

0

Wielki finał Ligi Mistrzów sezonu 2018/2019 już 1 czerwca. Transmisję jednego z najważniejszych wydarzeń w piłce nożnej będzie można zobaczyć w Cinema 3D w Świdnicy.  Mecz rozpocznie się o 20.45.

Nikt chyba nie spodziewał się, że to właśnie te dwie drużyny staną do walki w finale. Na pewno nie po pierwszych meczach półfinałowych, w których zarówno Tottenham, jak i Liverpool w oczach większości kibiców byli już za burtą rozgrywek. To, co obie drużyny pokazały w rewanżach udowodniło tylko, że w piłce nożnej nie ma rzeczy niemożliwych i każdą stratę można odrobić! Teraz, w angielskim finale na Wanda Metropolitano w Madrycie nie ma wyraźnego faworyta. Przed olbrzymią szansą na historyczny triumf stoi Tottenham, który jeszcze nigdy nie wygrał Ligi Mistrzów. Z drugiej strony Jurgen Klopp może w końcu osiągnąć to, czego nie udało się w poprzednim finale również z Liverpoolem, ani z Borussią Dortmund w 2013 roku na Wembley.

W tej edycji Ligi Mistrzów mogliśmy doświadczyć już niesamowitych zwrotów akcji, trzymających w napięciu sytuacji czy zaskakujących zakończeń, zupełnie jak podczas oglądania bardzo dobrego filmu. Zapraszamy do przeżycia piłkarskich emocji na wielkim ekranie i obejrzenia jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w kinie Cinema 3D w Świdnicy, które we współpracy z telewizją Polsat pokaże wielki finał. Transmisja odbędzie się w jakości High Definition i dźwięku 5.1!

Bilety dostępne w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl
Na wydarzenie nie jest prowadzona rezerwacja.

Kto wygrał zaproszenie?

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno pojedyncze zaproszenie na finał Ligii Mistrzów w Cinema 3D w Świdnicy. By je otrzymać należało, odpowiedzieć na pytanie: Który piłkarz Tottenhamu zdobył Hat-trick w półfinale bieżących rozgrywek? Chodziło oczywiście o Lukasa Moura. Wejściówkę otrzymał Marek Synowiec. Gratulujemy!

/red./

Poprzedni artykułFestyn w Zespole Szkół Specjalnych w Świdnicy
Następny artykułRap i jazz w najlepszym wydaniu [KONKURS]