Strona główna Temat dnia Fabryka „Karolina” zaprasza na kiermasz porcelany!

Fabryka „Karolina” zaprasza na kiermasz porcelany!

0

Wyjątkową i wysokiej jakości porcelanę zaprezentuje fabryka „Karolina” już za tydzień, 25 maja w hali sportowej w Jaworzynie Śląskiej. W atrakcyjnych cenach będzie można zakupić zarówno dekorowaną, jak i niedekorowaną porcelanę, ale także zestawy standardowe oraz pojedyncze wyroby – kubki, filiżanki czy talerze. Kiermasz będzie trwał od godz. 9.00 do 17.00.

To kolejny kiermasz przygotowany przez Zakład Porcelany Stołowej „Karolina”. – W atrakcyjnej cenie znajdą Państwo porcelanę dekorowaną i niedekorowaną w zestawach standardowych, ale też luzem, do domu, restauracji i hoteli – zapraszają organizatorzy.

Wśród pojedynczych produktów będzie można znaleźć m.in. kubki, talerze czy filiżanki. – Każdy znajdzie coś dla siebie! Nasze wyroby można też podarować najbliższym. Wkrótce Dzień Matki, Dzień Ojca oraz Dzień Dziecka, okazji więc do wręczenia upominków nie zabraknie – dodają.

Kiermasz wyrobów porcelanowych odbędzie się w sobotę, 25 maja na hali sportowej, przy ul. Powstańców Śląskich 12 w Jaworzynie Śląskiej. Wydarzenie będzie można odwiedzić w godz. od 9.00 do 17.00.

Więcej o wyjątkowych wyrobach jaworzyńskiej fabryki porcelany przeczytasz na stronie www.karolina.info.pl/

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPowalone drzewa i stany ostrzegawcze na rzekach. Służby podsumowują minioną dobę
Następny artykułDzień Mamy z „Latem na podwórku”