Strona główna Wydarzenia Domki ogrodowe od producenta Eko Architektura

Domki ogrodowe od producenta Eko Architektura

0

Domki letniskowe na sprzedaż znajdujące się w ofercie firmy Eko Architektura to budynki wykonane z wysokiej klasy drewna, które zostaje dostarczone do klienta w formie naturalnej, tzn. nieimpregnowanej. Każdy domek objęty jest gwarancją producenta, której szczegółowe zasady zostały wyjaśnione na stronie internetowej producenta.

Czemu zawdzięcza pan sukces jaki odniosła założona przez pana firma Eko Architektura? Gdzie tkwi jej fenomen, że stała się wiodącym producentem drewnianych domków letniskowych?

Myślę, że przede wszystkim stało się to za sprawą tego, że postawiliśmy na profesjonalizm i dobro klienta. Chcieliśmy, aby nasze produkty były bezpieczne i pochodziły z naturalnych surowców. Dlatego nasze domki letniskowe są najchętniej kupowane. 

W dzisiejszych czasach, gdy codzienne wyzwania nie pozwalają nam na chwilę oddechu, ludzie poszukują ucieczki od cywilizacji. Chcą czasem znaleźć się pośrodku tego co ich stworzyło- natury. Produkując drewniane domki ogrodowe czujemy się usatysfakcjonowani, że robimy coś, co ułatwia ludziom życie. Domek ogrodowy jest przesiąknięty zapachem ściętego drzewa. Osoba w nim będąca, może poczuć się jakby była na łonie natury. To bardzo odstresowuje i wycisza. Ludziom jest to potrzebne.

Natomiast nasz profesjonalizm polega m.in na :

 • niskich cenach produktów a ich wysokiej jakości
 • wykonywaniu indywidualnych zamówień, więc każdy znajdzie coś dla siebie
 • maksymalnym skróceniu czasu produkcji zamówionego domku
 • zatrudnianiu fachowców, którzy doskonale znają się na wykonywanej pracy
 • dawaniu gwarancji niezawodności naszych produktów i usług.

Po prostu chcemy dawać ludziom to, co najlepsze i myślę, że to jest główną przyczyną sukcesu Eko Architektury.

Wspomniał pan, że wasze domki letniskowe produkowane są z drewna, aby ludzie mogli się poczuć jak na łonie natury. Czy jest jeszcze coś, co skłoniło pana do wyboru drewna jako materiału produkcyjnego?

Oczywiście, że tak. Drewno, jeśli dobrze się je zakonserwuje, jest bardzo trwałym materiałem. Czynności takie jak :

 • pomalowanie i zaimpregnowanie domku,
 • dbałość, aby elementy drewniane były dobrze wietrzone przez powietrze,
 • oraz montaż, tak aby woda nie dostawała się do środka elementów drewnianych, 

to podstawowe procedury, o których informujemy nabywcę naszego domku ogrodowego a część z nich pomagamy mu nawet wykonać. Zależy nam, by klient nie zawiódł się na naszym produkcie ani usługach, które świadczymy. Drewniany domek ogrodowy jest idealnym rozwiązaniem dla alergików i nie tylko. Drewno ma właściwości zapobiegające wytwarzaniu się energii elektrostatycznej, która jest powodem dlaczego kurz unosi się w powietrzu. Jednym słowem nie dość, że olejki eteryczne zawarte w drewnie pozyskanym z drzew iglastych uprzyjemniają nasz pobyt w takim domku, to jego właściwości zapewniają nam czyste powietrze pozbawione kurzu, małych roztoczy żerujących na jego drobinkach oraz innych zanieczyszczeń. Nie mogliśmy pominąć tylu ważnych argumentów, przemawiających za wyborem drewna jako materiału produkcyjnego. I dlatego właśnie wybraliśmy drewno!

Jeśli pojawi się potencjalny klient, na co według pana najbardziej zwróci uwagę? Co przyciągnie go do zakupów w Eko Architekturze? Jakie świadczycie usługi?

Jak już wspominałem, priorytetem jest dla nas profesjonalizm. Ludzie lubią, gdy jakąś usługę świadczy im fachowiec. Nie chcą, aby praca, którą zlecili i za nią zapłacili, była zrobiona tylko dla zysku. Tego staramy się przestrzegać i o tym pamiętać. Nasi poprzedni klienci w 99% przypadków są zadowoleni z naszych usług. Właśnie dzięki nim otrzymujemy rekomendacje i zdobywamy rzesze chętnych do współpracy ludzi. Wiele razy doświadczyłem tego jak uczciwość wpływa na liczbę klientów, która u nas stale się zwiększa. Z czego jesteśmy dumni i wierzymy, że nasze starania zostaną docenione, co zaowocuje jeszcze większą ilością kupujących w przyszłości.

Usługi, które świadczymy pomagają ludziom zaaranżować swój ogród. W naszym asortymencie są nie tylko drewniane domki ogrodowe. Posiadamy także altany, domki letniskowe i sauny, garaże oraz wiaty. Dajemy również możliwość na wybudowanie własnego domu drewnianego! Dom jest ocieplany, więc można w nim zamieszkiwać cały rok. Usługi jakie świadczymy to:

 • montaż domku
 • fundamenty pod zabudowę domku
 • oraz ocieplenia drewnianych domków

Wszystko, czego nasz klient potrzebuje. 

Lepiej wybrać gotowy projekt domku czy zaprojektować go samemu?

Na to nakładają się różne zmienne. To zależy. Jeśli klient chce coś oryginalnego, co ozdobi jego podwórko i zrobi wrażenie na sąsiadach, jak najbardziej może złożyć zamówienie na indywidualnie wykonany projekt. Wiąże się to z wygenerowaniem dodatkowych kosztów oraz dłuższym czasem produkcji. Taki projekt nasi fachowcy analizują i bezbłędnie starają się odwzorować. Jednak myślę, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Style, które odzwierciedlają nasze domki ogrodowe są rozmaite sięgają od stylu klasycznego po nowoczesnego. Szeroki wybór daje wiele wariantów i zamówienia zdarzają się tylko wtedy, gdy w grę wchodzi coś, na co mało kto by wpadł.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułŚwiętowali 20-lecie powiatu. „Dołożył niemałą cegiełkę dla poprawy życia lokalnej społeczności” [FOTO]
Następny artykułRada Gminy Świdnica ponownie z 15 radnymi