Strona główna Kultura Dodatkowe bezpłatne wejściówki na koncert zespołu Mazowsze

Dodatkowe bezpłatne wejściówki na koncert zespołu Mazowsze

0

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się koncert Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego „Piękna nasz Polska cała”. W niedzielę w Kościele Pokoju wystąpią soliści, chór i orkiestra pod dyrekcją Jacka Bonieckiego. Organizatorom koncertu udało się wygospodarować dodatkowe, bezpłatne wejściówki.

Występ „Mazowsza” odbędzie się z okazji 15. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Dla mieszkańców przewidziano bezpłatne wejściówki, które rozeszły się jednak w błyskawicznym tempie.

Widząc ogromne zainteresowanie koncertem zespołu Mazowsze, który odbędzie się 12 maja w Kościele Pokoju informujemy, że będzie jeszcze możliwość odebrania bezpłatnych wejściówek.  Po konsultacji z wykonawcą prac konserwatorskich w obiekcie, udało się wygospodarować kolejne miejsca. Niektóre z nich są jednak z ograniczoną widocznością, co oznacza, że nie będzie widać dokładnie wykonawców, ale jak Państwo wiecie, Kościół Pokoju słynie z doskonałej akustyki, wiec możemy zagwarantować, że odbiór muzyki będzie doskonały – mówi Magdalena Dzwonkowska ze świdnickiego magistratu.

Wejściówki można odbierać od 8 maja od godz. 17.00 w Regionalnej Informacji Turystycznej i Kulturalnej w świdnickim Rynku.

/UM Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułKto zagra na Dniach Żarowa 2019? Znamy program!
Następny artykułNarodowy Dzień Zwycięstwa. Uroczystość na pl. Grunwaldzkim [FOTO/VIDEO]