Strona główna Temat dnia Chcesz być zdrowa i piękna? Wiem, jak Ci pomóc

Chcesz być zdrowa i piękna? Wiem, jak Ci pomóc

0

Super brzuch, uda, pośladki – to marzenie każdej z kobiet. Wszystkie chcemy mieć piękne, zadbane ciało. Podziwiamy znajome, siostry, mamy, które dzięki treningom zmieniają nie tylko swoje ciało, ale przede wszystkim swoje życie. Dołączamy do nich, bo nas motywują, bo dzięki temu jesteśmy razem, wspieramy się.

Piękne, ambitne, silne i wytrwałe. – Niesamowite jest to, jak dzięki treningom zmieniamy się. Zyskujemy piękne ciało, ale przy tym ogromnie wzrasta poczucie własnej wartości! Pokonujemy swoje słabości, walczymy z sobą i wygrywamy, więc jesteśmy z siebie niezwykle dumne i tak ma być! Zasługujemy na to! – mówi Paulina Walczewska, właścicielka laBonitaFit, trenerka fitness i tańca.

Już coraz częściej spotykamy się z koleżankami nie tylko przy kawie, ale na fitnessie. Wybieramy treningi, które nie tylko wyzwolą w nas ogromną dawkę endorfin, ale pozwolą też osiągnąć wymarzone ciało. – Możliwości osiągnięcia pięknej sylwetki jest wiele. Trzeba tylko zacząć. W naszym klubie są zajęcia dostosowane zarówno dla tych kobiet, które już ćwiczą, jak i dla początkujących. Na start polecam szczególnie Super brzuch, uda, pośladki. Spalamy około 500 kalorii i skupiamy się na tych miejscach, na których nam oczywiście najbardziej zależy – dodaje Paulina Walczewska. Trening zaczyna się od rozgrzewki, później w ruch idą przysiady, wykroki. Pośladki i uda płoną. Trzecią częścią zajęć jest nasz ulubiony brzuch, przywiązujemy do niego dużą uwagę, bo chcemy, żeby był płaski i ładnie wyrzeźbiony.

Do super brzucha fajnie jest dorzucić trening cardio, czyli taki, który podkręci nam jeszcze bardziej spalanie opornych boczków i ud. Najlepiej sprawdzają się trampoliny. – Skaczemy w rytm muzyki na stabilnych trampolinach. Większość kroków znamy z zajęć fitness, więc przenosimy je na trampolinę, dzięki czemu trening jest bardzo łatwy i przyjemny, ale przy tym intensywny. Różnica między zajęciami na trampolinach a statycznymi na macie jest taka, że tu angażujemy wszystkie mięśnie podczas każdego ruchu, więc ćwiczymy jednocześnie całe ciało, spalając nawet 700 kalorii podczas jednej godziny – mówi Dorota Smarż, instruktor fitness w laBonitaFit.

Trening na trampolinach jest jednym z ulubionych przez nasze klientki. – Idealne zajęcia do tego, żeby za pomocą niezłego wycisku porządnie się „zresetować”. Za każdym razem jest energia na maxa, jestem wymęczona, ale szczęśliwa i wracam po więcej tej pozytywnej motywacji – mówi Renata, klientka laBonitafit.

Trampoliny uwielbiają również najmłodsi. – Dzieci mają ogromną potrzebę rozładowania drzemiącej w nich energii, a podczas naszych zajęć dajemy im taką możliwość, dzięki czemu są radosne, otwierają się, spotykają inne dzieci, z którymi mogą się u nas pobawić. Ćwiczymy też koordynację, zdrowe nawyki, pamięć, słuch muzyczny. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko miało dobry kontakt z rówieśnikami, uczyło się współpracy i samodyscypliny a przy tym dobrze się bawiło nasz klub to idealny wybór! – mówi Małgorzata Włosińska, instruktor tańca i nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Dużą część społeczności laBonita stanowią właśnie mamy. Wiemy, że kobiety laBonita mają wiele obowiązków, są kobietami sukcesu, opiekują się domem i często potrzebują indywidualnych godzin treningów, na przykład tuż po odwiezieniu dzieci do przedszkola lub późnym wieczorem. Dlatego szczególnie popularne są trening personalne z Pauliną. – Przed rozpoczęciem treningów omawiamy, co chcemy osiągnąć, ustalamy plan na najbliższe miesiące. Dzięki temu mamy pewność, że wspólnie osiągniemy zamierzony efekt. Możemy ćwiczyć z ciężarkami lub bez, na sali fitness, w studio treningu personalnego lub na świeżym powietrzu. To fajny rodzaj treningu, bo jesteśmy tylko dwie, więc możemy się też lepiej poznać, porozmawiać o swoich marzeniach, albo po prostu o babskich sprawach – mówi Paulina, trenerka. – Z Paulą na treningu z pewnością nie trzeba się obawiać monotonnych ćwiczeń, są ciekawe a co najważniejsze – skuteczne. Atmosfera jest przyjacielska, ale nie ma miejsca na oszukiwanie w trakcie powtórzeń. Szczerze polecam – dodaje Kasia, klientka.

LaBonitafit to klub fitness i szkoła tańca. Skorzystaj z ciekawej oferty zajęć, m.in.: bungee, trampoliny, super brzuch, uda, pośladki, tabata, pilates, fitness dla kobiet w ciąży, trening personalny, latinoladies, sexy dance i wiele innych.  Dla dzieci przygotowaliśmy m.in.: zajęcia taneczne, trampoliny i bungee. W ofercie są również wyjątkowe, aktywne przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych. Nad Twoją dietą czuwa profesjonalny dietetyk, a nad sprawnym ciałem – fizjoterapeuta. LaBonitafit to miejsce stworzone z myślą o kobietach, które chcą być piękne, silne, zdrowe, szczęśliwe i zmotywowane. Połączenie pasji, latynoamerykańskich rytmów, profesjonalizmu, i uśmiechu gwarantuje, że poczujesz się wyjątkowo. Przyjdź i zostań jedną z nas – laBonita!

laBonitaFit
ul. Ofiar Oświęcimskich 15
58-100 Świdnica
www.labonitafit.pl
tel. 663-597-879

          FB: facebook.com/labonitafit/
Instagram: instagram.com/labonitafit/

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZadbaj o swoje stopy przed latem w specjalistycznym gabinecie podologicznym
Następny artykułPodpalono pojemniki na segregowane śmieci. Ostry komentarz prezydent