Strona główna 112 Wpadł z narkotykami

Wpadł z narkotykami

0

Do 3 lata więzienia grozi 32-latkowi, który wpadł z narkotykami podczas kontroli dokonanej przez policjantów z Marcinowic.

Sytuacja miała miejsce 12 kwietnia w godzinach nocnych w pobliżu jednego z boisk szkolnych na terenie gminy Marcinowice. Zainteresowanie pełniących służbę funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy oraz funkcjonariuszy Posterunku Policji w Marcinowicach przyciągnął zaparkowany samochód osobowy marki Ford oraz cztery znajdujące się w nim osoby. Funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować. W trakcie sprawdzania danych wyczuli charakterystyczną woń przypominającą zapach marihuany – opowiada Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Przy 32-latku podczas kontroli osobistej policjanci ujawnili woreczek strunowy z zawartością suszu koloru brunatno-zielonego. Wstępnie przeprowadzone badanie na testerze narkotykowym wykazało, że jest to marihuana. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście porcji tego narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany i po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje Ząbek.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułW meczu na szczycie lepszy Apis
Następny artykułSprawili kolejną niespodziankę, ograli ekipę z czołówki