Strona główna 0_Slider Szlagierowy bój piłkarski: Polonia-Stal Świdnica – Śląsk II Wrocław

Szlagierowy bój piłkarski: Polonia-Stal Świdnica – Śląsk II Wrocław [RELACJA LIVE]

0

Przed nami kolejny arcyciekawy mecz piłkarskiej IV ligi. Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica zmierzy się na własnym terenie z rezerwami ekstraklasowego Śląska Wrocław. Swidnica24.pl zaprasza na tekstową relację LIVE, startujemy o godz. 15.00 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład gospodarzy: B. Kot, Florian, Sowa, Salamon, Kozachenko, Białasik, Szuba, Myrta, Szczygieł, Baumgarten, Lima Santos.

Skład gości: Szczerbal, Kazimierowicz, Łazarowicz, Kotfas, Kotowicz, Scalet,m Pereira Loureiro, Młynarczyk, Sobczak, Kucharczyk, Caliński.

rozpoczynamy spotkanie.

3′ – znakomite otwarcie świdniczan, Robert Myrta biegnie w stronę pola karnego i z okolicy 16. metra trafia na 1:0!!! Prowadzimy z liderem!!!

8′ – gra przenosi się do środka pola, ale piłką grają więcej goście. Nasi obrońcy radzą sobie jednak bardzo dobrze.

12′ – kolejna bardzo dobra kontra świdnican, Myrta znów próbuje strzelać, lecz tym razem zostaje zablokowany.

13′ – bardzo groźna sytuacja Śląska, dopisało nam sporo szczęścia. Dobrze interweniował jednak Kot.

16′ – kolejna koronkowa akcja Śląska II Wrocław i już tym razem zakończona niestety golem. Piłka dobrze wyłożona do Kotowicza, który z wnętrza pola karnego trafia na 1:1!!!

19′ – była szansa na odzyskanie prowadzenia. Szczygieł uderzył bardzo mocno, ale dobrze jego intencje wyczuł Szczerbal.

22′ – wymuszona zmiana w drużynie Śląska – boisko opuszcza Scvalet, w jego miejsce Kierkiewicz.

23′ – znów świetnie atakują nasi piłkarze, w ostatniej chwili powstrzymany aktywny Myrta, dobijać próbował jeszcze Szuba – ale to próba niedokładna.

26′ – to była idealna szansa na gola, Myrta niestety nie trafił głową czysto w piłkę.

28′ – bardzo niebezpiecznie odgryza się Śląsk, blokujemy strzał rywala i piłka pada łupem Kota.

32′ – z rzutu wolnego strzela Baumgarten, piłka po murze wychodzi na rzut rożny.

34′ – hokejowy zamek od kilku minut założyli świdniczanie – uderzenie Szuby ląduje w dłoniach Szczerbala.

38′ – dośrodkowanie pewnie wyłapuje Kot i szybkim podaniem chciał uruchomić Myrtę – niestety do akcji wkroczyli defensorzy Śląska.

40′ – fantastyczna okazja dla gospodarzy. Z kilku metrów uderzał Lima Santos, znakomicie interweniował jednak bramkarz przyjezdnych.

koniec pierwszej połowy – 1:1.

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

49′ – jak na razie druga odsłona rozpoczyna się od inicjatywy gospodarzy.

54′ – znów staramy się zamykać przeciwników na swojej połowie, seria dośrodkowań we wrocławskie pole karne – dobrze radzą sobie jednak przeciwnicy.

58′ – tempo meczu znacznie wzrosło, obie drużyny powalczą dziś o pełną pulę!

61′ – zmiana w Śląsku – boisko opuszcza Pereira Laureiro, w jego miejsce Sztylka.

65′ – coraz groźniej atakuje Śląsk, na razie jednak bez większego zagrożenia.

67′ – Orzechowski zastępuje Szczygła.

71′ – świetnie rozegrany rzut wolny przez gospodarzy, blisko wpakowania futbolówki do sieci był Florian.

75′ – rzut rożny dla Śląska – dobrze bronią się nasi piłkarze. Przed nami ostatni, decydujący kwadrans.

78′ – Lima rusza z kontrą polonistów, uderzenie z linii pola karnego jest jednak niedokładne – szkoda!

82′ – Białasik do końca poszedł za akcją – został nastrzelony przez bramkarza, a futbolówka wpadła do sieci. Prowadzimy 2:1!!!

86′ – zmiana w Śląsku – Obiała za Kazimierowicza.

86′ – Białas zastępuje Floriana.

87′ – Filipczak zmienia strzelca pierwszego gola dla nas – Roberta Myrtę.

89′ – rywale główkują po rzucie rożnym – futbolówka przelatuje nad poprzeczką.

90′ – Do Carmo zastępuje Limę Santosa.

90′ – Ciuba pojawia się na boisku za Baumgartena.

koniec meczu – wygrywamy z liderem 2:1!!!