Strona główna 0_Slider Świdniccy piłkarze walczą w Wołowie o kolejne punkty!

Świdniccy piłkarze walczą w Wołowie o kolejne punkty! [RELACJA LIVE]

0

Rozpędzona biało-zielona lokomotywa celuje w czternaste zwycięstwo w sezonie 2018/2019. Czwartoligowi piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica mierzą się dziś na wyjeździe z MKP Wołów. Start meczu o 12.00, zapraszamy na relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład gospodarzy: Szaciłło, Judziński, Gałecki, Żbik, Kościuk, Tabak, Szaciło, Janus, Włodarczyk, Moskwa, Sikorski.

Skład gości: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Sowa, Florian, Gruba Filho, Białasik, Szuba, Baumgarten, Myrta, Lima Santos.

Sędzia główny: Waldemar Socha (KS Jelenia Góra).

Rozpoczynamy spotkanie

2′ – już na początku znakomita okazja dla świdniczan, Lima Santos dogrywał do Białasika, ale uderzenie naszego pomocnika broni Szaciłło.

3′ – kolejna szansa dla biało-zielonych, Lima Santos strzela niecelnie.

6′ – trwa oblężenie wołowskiej bramki – Myrta przegrywa starcie sam na sam z golkiperem MKP!

12′ – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica na prowadzeniu, dośrodkowanie Limy Santosa z prawego skrzydła wykończył Robert Myrta, pakując futbolówkę do sieci – 1:0!!!

18′ – nie rezygnujemy z kolejnych ataków, przed momentem na dośrodkowanie w nasze pole karne zdecydowali się rywale, ale piłka pewnie padła naszym łupem.

21′ – brutalnie potraktowany Lima Santos – żółta kartka dla Sikorskiego.

23′ – seria rzutów rożnych dla świdniczan, przetrwali ten napór przeciwnicy.

24′ – faulowany Myrta – żółta kartka dla Kościuka.

28′ – strasznie brutalnie grają gospodarze, nie mają jak na razie jakiegokolwiek pomysłu na grę.

34′ – wciąż piłką operują świdniczanie.

36′ – trzecia już żółta kartka dla zawodnika z Wołowa – upomniany Żbik. Tak grający przeciwnicy raczej nie zakończą spotkania w pełnym składzie osobowym…

38′ – Szuba mocno przymierzył z dystansu, ze sporymi problemami, ale skutecznie interweniował Szaciłło.

39′ – rzut rożny dla świdniczan, Salamon niestety główkuje minimalnie niecelnie.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0.

Zawodnicy na boisku, rozpoczynamy drugą połowę.

46′ – co za otwarcie drugiej odsłony, znów dogrywa Lima Santos, znów akcję wykańcza Myrta – prowadzimy 2:0!!!

49′ – znów atakuje Lima Santos i ponownie szukał podaniem Myrty. Tym razem udanie interweniują defensorzy.

52′ – chyba worek z golami rozwiązał się na dobre – Marcos Pauli Baumgarten przyjmuje piłkę w okolicy linii pola karnego i soczystym uderzeniem podwyższa prowadzenie – 3:0!!!

59′ – nie odstawiają nogi gospodarze, którzy wyróżniają się dziś jedynie dużą liczbą fauli – żółtko dla Włodarczyka.

63′ – podwójna zmiana w drużynie Dabro-Bau Polonii-Stali – boisko opuścili Florian i Białasik, w ich miejsce Ł. Kot oraz Filipczak.

67′ – Lima Santos atakuje prawą stroną boiska, zagrywa wzdłuż bramki, piłka odbija się od jednego z obrońców MKP i wpada do siatki – 4:0!!!

69′ – w odpowiedzi uderzył Szaciło – piłka przelatuje nad poprzeczką.

71′ – druga podwójna zmiana w naszym zespole, murawę opuszczają Lima Santos i Baumgarten, zastępują ich Do Carmo oraz Orzechowski.

73′ – koronkowa akcja naszej ekipy, szkoda że Orzechowski zagrywał niedokładnie do Myrty – byłoby raczej 5:0…

75′ – kolejna składna akcja świdniczanzakończona strzałem Filipczaka. Tym razem lepszy bramkarz MKP.

76′ – boisko opuszcza strzelec dwóch goli dla polonistów – Myrta, zastępuje go Szczygieł.

78′ – piątego gola szukał Orzechowski – piłka po strzale głową mija światło bramki.

80′ – na boisku pojawia się Białas, zmieniając Salamona.

85′ – bardzo dobra interwencja bramkarza z Wołowa po kolejnej szybkiej akcji białol-zielonych.

88′ – nieprzepisowo powstrzymywany Orzechowski – żółta kartka dla wprowadzonego w drugiej połowie Jasińskiego.

89′ – szósta żółta kartka dla gracza MKP – Janusa.

koniec meczu – zwyciężamy 4:0!!!

Poprzedni artykułPolicja przypomina: zadbajmy o bezpieczeństwo podczas przedświątecznych zakupów
Następny artykułŻarowianie wsparli świdnickie schronisko. Finał akcji „Paka dla Zwierzaka”