Strona główna Wydarzenia Świdnica Poparli swoich nauczycieli

Poparli swoich nauczycieli

2

Ten murek pełni w naszej szkole rolę niezwykle ważną. Jest jak centrum wymiany informacji – mówią nauczyciele i nie ukrywają wzruszenia, które wywołał gest ich podopiecznych.

Już wczoraj poparcie dla strajkujących od ponad tygodnia pedagogów wyrazili licealiści ze świdnickiego Kasprowicza. Wcześniej plakaty ze słowami otuchy zawiesiła na schodach do swojej szkoły młodzież z Banacha.

Za strajkującymi opowiedzieli się również uczniowie Mechanika. – „Murek” to miejsce kultowe w naszej szkole, tam właśnie odbywa się wymiana najważniejszych i najświeższych informacji, czyli miejsce idealne, by wyrazić swoje poparcie dla strajkujących nauczycieli. Napis dodał nam skrzydeł! Dziękujemy wam drodzy uczniowie i mocno was pozdrawiamy! – napisali nauczyciele z ZSM.

/red./

Poprzedni artykułZderzyły się cztery samochody
Następny artykułOkiem prawnika: W pułapce kredytu konsumenckiego