Strona główna Kultura Minimaraton Avengers już wkrótce w Cinema3D

Minimaraton Avengers już wkrótce w Cinema3D

0

Już 25 kwietnia swoją premierę będzie miał jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów roku – „Avengers: Koniec Gry”. Specjalnie z tej okazji, kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało aż dwa wydarzenia specjalne!

Kontynuacja jednego z najbardziej kasowych filmów wszechczasów i zarazem symbol współczesnego kina rozrywki. Plejada gwiazd, zapierające dech w piersiach efekty, niesamowite zwroty akcji i trzy godziny niezapomnianej rozrywki. To wszystko oferuje „Avengers: Koniec Gry”. Dla fanów, którzy już nie mogą doczekać się najnowszej i zarazem zapowiadanej jako ostatniej, część serii, świdnickie kino przygotowało dwa specjalne pokazy przedpremierowe. Już w środę, 24 kwietnia jako pierwsi film będą mogli zobaczyć widzowie, który wybiorą się na dwa seanse – w wersji 2D z napisami o godz. 19.15 oraz w technologii  3D o godz. 20.00, a to wszystko w wyjątkowej „Super Środowej” cenie.

Dwa dni później CINEMA 3D przygotowała kolejną, ciekawą propozycję dla widzów. Jednej nocy będzie można zobaczyć zarówno premierową, najnowszą odsłonę serii „Avengers”, jak i przypomnieć sobie poprzednią część. Minimaraton filmowy rozpocznie się w piątek, 26 kwietnia o godzinie 21.00.

Bilety zarówno na pokazy przedpremierowe, na Minimaraton, jak i na cały tydzień seansów filmu dostępne są w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

/Materiały nadesłane/

Poprzedni artykułDyrektorzy wystawiają oceny za nauczycieli. Problemy z Radami Pedagogicznymi
Następny artykułZderzyły się cztery samochody