Strona główna Sport Marconi sponsorem Duathlonu Świdnica – nowego szosowego klasyka na mapie Polski!

Marconi sponsorem Duathlonu Świdnica – nowego szosowego klasyka na mapie Polski!

0

Zaplanowany na 5 maja 2019 roku szosowy Duathlon Świdnica zyskał świetnego sponsora tytularnego – firmę Marconi. Dzięki temu chętni do wystartowania w świdnickim duathlonie mogą liczyć na atrakcyjne ceny pakietów startowych, ich bogatą zawartość oraz wysokie nagrody! Współorganizatorami wydarzenia są – Miasto Świdnica, Gmina Świdnica i Powiat Świdnicki.

Trasa rowerowa w większości poprowadzona będzie po drogach z dobrą nawierzchnią asfaltową. To doskonała okazja do ścigania się na rowerach czasowych! Zawody organizowane są w formule non drafting, dzięki czemu można wystartować na dowolnym bike’u. Zawody startują i finiszują na zmodernizowanym stadionie miejskim w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Na stadionie będzie również strefa zmian oraz miasteczko zawodów, co zdecydowanie wpłynie na frekwencję kibiców podczas startu i spowoduje, że impreza będzie niezwykle widowiskowa.

Atrakcyjne pakiety startowe!

Dzięki współpracy ze sponsorem, firmą Marconi, zawodnicy mogą liczyć na atrakcyjne pakiety startowe, w których znajdą m. in.:

  • koszulkę techniczną Marconi Duathlon Świdnica,
  •  bidon #Dashrade,
  • magnez z witaminą B6 #Dashrade,

W szosowych zawodach można wziąć udział na jednym z dwóch dystansów:

  • CLASSIC – 10 km biegu/40 km kolarstwa/5 km biegu,
  • SPRINT – 5 /40 /2,5 km.

O ile pierwszy z nich przeznaczony jest raczej dla „wytrzymałościowców”, którzy chcą przetrzeć się przed sezonem triathlonowym, to w sprincie może wystartować praktycznie każdy, w tym dzieci, które skończyły 12 lat!

Dzieci, aby wystartować potrzebują podpisanej zgody rodziców lub prawnych opiekunów. Szykuje się doskonała okazja, do debiutu w poważnych zawodach i zaszczepienia pasją do dyscyplin multisportowych!

Wysokie nagrody!

Na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody. Na dystansie CLASSIC pierwsza trójka otrzyma:

1. Puchar Marconi Duathlon Świdnica + 600 zł,

2. Puchar Marconi Duathlon Świdnica + 400 zł,

3. Puchar Marconi Duathlon Świdnica + 200 zł.

Najlepsi uczestnicy w SPRINCIE, oprócz pucharów, otrzymają zestawy #Dashrade. Ponadto na nagrody niefinansowe mogą liczyć również zwycięzcy kategorii wiekowych i kategorii na najlepszą świdniczankę i świdniczanina, a wszyscy otrzymają pamiątkowe medale.

Na jakim rowerze można wystartować? Na KAŻDYM!

Zawodnicy, którzy nie posiadają szos lub czasówek, wezmą udział w klasyfikacji City BikeCompetition! To nie wynik jest najważniejszy, a sam start i ukończenie zawodów. W Świdnicy czeka zatem niezła zabawa dla amatorów aktywnego wypoczynku, którzy będą mogli wyruszyć na kolarską trasę szosową na różnego rodzaju rowerach miejskich czy górskich!

Wyciągnijcie zatem z piwnic BMX’y, damki, czy Wigry 3 po babci i namawiajcie rodzinę, znajomych z pracy, przyjaciół i sąsiadów! Szykuje się wspaniała, wspólna zabawa, w znakomitej atmosferze!

Coś specjalnego dla mieszkańców Świdnicy

Na Marconi Duathlonie Świdnica przewidziana jest klasyfikacja najlepsza ŚWIDNICZANKA/Najlepszy ŚWIDNICZANIN, która obowiązywać będzie na dystansie CLASSIC i SPRINT!

W obu przypadkach mieszkańcy Gminy Miasta Świdnica powalczą o Puchar Prezydent Świdnicy!Zachęcamy, aby dołączyć do prawdziwej miejskiej rywalizacji sportowej! Oprócz pucharu, do zdobycia również sława w całej okolicy!

W Świdnicy będzie wspaniałe święto sportu! Doskonała atmosfera, w połączeniu ze sportową rywalizacją, to udany przepis na zakończenie majowego weekendu! Zapisy trwają! Zapraszamy do dołączenia na szosowe zawody!

Zapisz się TUTAJ

Zawody realizują: Fundacja Pro Sport Pro Life oraz Platforma Sportów Wytrzymałościowych, które są odpowiedzialne także za: Wrocławską10, DASHRADE Run, Triathlon Mietków, Triathlon Wrocław, Triathlon Zgorzelec oraz pozostałe imprezy z cyklu duathlonowego. Współorganizatorami wydarzenia są: Miasto Świdnica, Gmina Świdnica i Powiat Świdnicki.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułSzukasz SUV-a z charakterem? Nowy Renault Kadjar zachwyca!
Następny artykułO pracownikach obsługi wszyscy zapomnieli?