Strona główna Konkursy Liga Mistrzów UEFA w CINEMA3D

Liga Mistrzów UEFA w CINEMA3D [ROZWIĄZANIE KONKURS]

0

Transmisje ChampionsLeague na żywo wracają na ekrany CINEMA3D. Ligę Mistrzów UEFA w jakości High Definition będzie można obejrzeć we wszystkich kinach sieci CINEMA3D.

CINEMA3D pokaże wybrane mecze ćwierćfinałowe, a także półfinały oraz wielki finał rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA. Oglądanie meczów na wielkim ekranie kinowym gwarantuje niezwykłe przeżycia. Oprócz czysto sportowych emocji, jakie z pewnością dostarczą m.in. Leo Messi, czy Christiano Ronaldo, będzie można liczyć też na najwyższą jakość odbioru. Dzięki współpracy kina z platformą Polsat, transmisje wszystkich meczów odbędą się w jakości obrazu High Definition i dźwięku 5.1. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Harmonogram transmisji meczów Ligi Mistrzów UEFA w CINEMA3D

9 kwietnia godz. 20:45 – Liverpool – FC Porto
10 kwietnia, godz. 20:45 – Manchester United–   FC Barcelona
16 kwietnia godz. 20:45 – Juventus Turyn – Ajax Amsterdam
17 kwietnia, godz. 20:45 – Manchester City – Tottenham Londyn

Organizator: CINEMA3D
Partner Strategiczny: POLSAT

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na jeden z meczy Ligii Mistrzów w Cinema 3D w Świdnicy. Aby zdobyć wejściówkę należało opowiedzieć na pytanie konkursowe: Który trener najwięcej razy wygrał Ligę Mistrzów od początku istnienia tych rozgrywek (od sezonu 92/93)? Chodziło o dwóch trenerów – Carlo Ancelotti oraz Zinedine Zidane. Każdy z nich wygrał Ligę Mistrzów dokładnie po 3 razy. Zaproszenie na wybrany mecz zdobył Rafał Krawętek. Gratulujemy!

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułŻyczenia w Dniu Pracownika Ochrony Zdrowia
Następny artykuł„Hamlet” świdnickich alchemików