Strona główna Wydarzenia Świdnica Kort przy Prądzyńskiego z nowym wyposażeniem

Kort przy Prądzyńskiego z nowym wyposażeniem

0

Kryte ławeczki dla graczy zostały ustawione przy samoobsługowym korcie tenisowym przy ulicy Prądzyńskiego w Świdnicy. Od połowy marca obiekt wynajęto ponad trzydzieści razy.

Montaż dwóch krytych ławek zakończył się w ubiegłym tygodniu. Inwestycja wpłynie na wyższy komfort użytkowników – mówi Przemysław Grzyb z OSiR.

Administrowany przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji obiekt jest samoobsługowy. Rezerwacja odbywa się poprzez stronę internetową www.kort.osir.swidnica.pl, a płatność poprzez system PayU. – Na podany przy zamówieniu adres e mail i numer telefonu komórkowego wysyłany jest specjalny kod, który przy wniesieniu opłaty za usługę jest kluczem do otwarcia bramki kortu. Po zakończeniu gry wystarczy opuścić obiekt i zamknąć za sobą bramkę. Kort ma sztuczną nawierzchnię, jest oświetlony i monitorowany. Umieszczony wewnątrz zegar informuje o upływającym czasie gry – tłumaczy Grzyb.

Obiekt czeka na chętnych codziennie od 7.00 do 22.00. Wstęp na godzinę gry kosztuje 20 złotych (normalny) i 12 złotych (ulgowy). Ulga przysługuje dzieciom i młodzieży, studentom, emerytom i rencistom, a także posiadaczom Świdnickiej Karty Dużej Rodziny i Świdnickiej Karty Seniora.

/OSiR, opr. mn/

Poprzedni artykułPo pożarze w Paryżu. Czy świdnickie świątynie są bezpieczne?
Następny artykułZ tęsknoty przepiłował kraty