Strona główna Wydarzenia Świdnica Dzień baniek mydlanych już wkrótce!

Dzień baniek mydlanych już wkrótce!

1

Już po raz ósmy Świdnica stanie się na jeden dzień bańkową stolicą świata. 5 maja odbędzie się wydarzenie, na które przez cały rok czekają mali i trochę starsi mieszkańcy miasta – Dzień Bańki Mydlanej.

Miliony baniek mydlanych zabiorą was w cudowną podróż do krainy relaksu. Nie ważne, ile masz lat, ta zabawa jest dla każdego! – zapewniają organizatorzy. W tym roku święto przygotowują OSiR, Fun Invest i Bombini. Dzień Bańki Mydlanej w poprzednich latach z wielkim powodzeniem organizowała firma Ale Heca!.

Oprócz bańkowych pokazów i zabaw z animatorami nie zabraknie też strefy z darmowym płynem do puszczania wielkich baniek mydlanych. Powstanie też strefa relaksu i wypoczynku, dla najmłodszych stanie dmuchany zamek. – Na miejscu będzie również możliwość zakupu akcesoriów do duuuuużych baniek. Możecie zabrać ze sobą swój sprzęt do tworzenia baniek – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Dzień Bańki Mydlanej odbędzie się 5 maja nad zalewem Witoszówka, przy bosmanacie. Impreza potrwa od godziny 11.00 do 17.00.

/opr. mn/

Poprzedni artykułDziałkowy rabuś złapany po pościgu
Następny artykułDyrektorzy gotowi do wypłat podwyżek, ale miasto nie przelewa dodatkowych środków