Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło w czwartkowy ranek na drodze krajowej nr 5 na wysokości Serwinowa pod Dobromierzem. Pas w kierunku Wrocławia jest zablokowany.
Do wypadku doszło tuż przed godziną 9.00. Według wstępnych ustaleń kierujący VW Caddy nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i doprowadził do zderzenia z osobową Skodą, która następnie dachowała. Jej kierowca został zabrany do szpitala.
Na drodze krajowej nr 5 występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas w kierunku Wrocławia. Na miejscu ruchem kieruje policja.
/mn/
zdjęcia użyczone

![Poważny pożar w Strzegomiu. Ogień objął nieużytkowany obiekt kolejowy i sprasowane odpady [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Strzegom-pozar-2026.07.11-17-238x178.jpg)


![Poważny pożar w Strzegomiu. Ogień objął nieużytkowany obiekt kolejowy i sprasowane odpady [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Strzegom-pozar-2026.07.11-17-100x75.jpg)





