Strona główna Sport Lekkoatletyka Jutro Bieg Goplany. Będą utrudnienia!

Jutro Bieg Goplany. Będą utrudnienia!

0

Świdnicki Klub Biegacza Hermes już po raz jedenasty zorganizuje Bieg Goplany. Sportową imprezę zaplanowano na najbliższą środę, 1 maja. Lekkoatleci przebiegną trasę wokół zalewu Witoszówka.  

Do tej pory udział w imprezie zadeklarowało 198 śmiałków. Maksymalnie na linii startu może stanąć 300 uczestników. Internetowe zapisy zakończyły się 26 kwietnia, jednak chętni do udziału będą mogli zgłosić się także w dniu imprezy w godzinach 9.00 – 11.30 (Biuro Zawodów, Bosmanat – zalew Witoszówka).

Informacja o utrudnieniach komunikacyjnych:
Zarząd Świdnickiego Klubu Biegacza „Hermes” w Świdnicy uprzejmie informuje, że w dniu 1 maja 2019 roku (środa) w godzinach 11:50-13:00 odbędzie się XI Bieg Goplany. W związku z powyższym wystąpią utrudnienia komunikacyjne wzdłuż ulicy Słowiańskiej, na skrzyżowaniach z ulicą: Bobrzańską, Wielecką i Serbską. Zawodnicy będą pokonywali 2-krotnie okrążenie trasy przebiegającej po ciągach pieszo-rowerowych. W czasie trwania biegu zwracamy się z prośbą o ograniczenie ruchu pojazdów oraz dopilnowanie zwierząt. Za wszelkie utrudnienia już dziś przepraszamy.

/MDvR/