Niebawem ruszają przygotowania kadry Nadziei Olimpijskich – reprezentacji Dolnego Śląska rocznika 2004, która według planu trenować będzie na obiektach GOSiR-u Twardogóra. Kolejne uzdolnione siatkarki MKS-u Polonia Świdnica będą miały okazję podnieść swoje umiejętności sportowe wśród najlepszych rówieśniczek z Dolnego Śląska.
W grupie powołanych siatkarek znalazły się Alicja Maliszewska i Julia Baścik. Trenerami kadry są Marcin Ściślak i Wojciech Ząbek, który od wielu lat związany jest z MKS-em Polonia Świdnica. Celem dla grupy szkoleniowej rocznika 2004 jest udział w Regionalnym Turnieju Nadziei Olimpijskich w GOSiR-ze Twardogóra w terminie 24-26 maja i start w Ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku (9-11 czerwca).
/MDvR/


![Ostatni mecz domowy. Polonia gra u siebie z Deltą [RELACJA LIVE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/mecz-Polonia-Swidnica_-_Wlokniarz-Gluszyca-2026.05.09-10-238x178.jpg)
![Znamy triumfatorów trójboju lekkoatletycznego [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09070_wynik-238x178.jpg)

![Kierowca zasłabł, doszło do zderzenia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/zderzenie-dw-382-1-100x75.jpg)

![Policjanci ze Świdnicy pomogli w pilnym transporcie krwi [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/policja-transport-krwi-100x75.jpg)


