Strona główna Sport Siatkówka Zawodniczki i trener z powołaniami do kadry

Zawodniczki i trener z powołaniami do kadry

0

Kolejne wyróżnienia spotkały przedstawicieli Miejskiego Klubu Siatkówki Polonia Świdnica. Do kadry Dolnego Śląska zostały powołane dwie utalentowane zawodniczki z rocznika 2007. Nowym, pierwszym trenerem naszej wojewódzkiej kadry został z kolei Tomasz Gołowkin. 

Na konsultacje kadry Dolnego Śląska w Twardogórze powołania otrzymały dwie nasze młode zawodniczki z rocznika 2007 – Joanna Kudyba i Zuzanna Waryas. Dużym wyróżnieniem i docenieniem pracy naszego szkoleniowca Tomasza Gołowkina jest bez wątpienia powołanie na pierwszego trenera dolnośląskiej kadry rocznika 2007.

Nadmienić należy, że prowadząc od pięciu lat szkolenie w naszym klubie, odnosimy wiele sukcesów w rozgrywkach Kinder+Sport mini-siatkówki dziewcząt, zajmując wysokie lokaty w rozgrywkach Dolnego Śląska i awansując do Mistrzostw Polski w Zabrzu. Tam rywalizujemy z najlepszymi zespołami w Polsce. Ciągle prowadzony nabór do klubu, jak również do klas sportowych w Szkole Podstawowej nr 105 o profilu siatkówki dziewcząt, daje gwarancję dobrze prowadzonego szkolenia – mówi szczęśliwa Grażyna Działowska, prezes MKS-u Polonia Świdnica.

/MDvR/

Poprzedni artykułCzołówka na trasie Świebodzice-Grochotów [FOTO]
Następny artykułSukces 14-letniego organisty