Strona główna 0_Slider Spektakl „Żona do adopcji” z udziałem Olgi Borys w Świdnicy

Spektakl „Żona do adopcji” z udziałem Olgi Borys w Świdnicy [KONKURS]

0

Zabawna komedia, świetnie zagrana i wyreżyserowana już w maju w Teatrze Miejskim w Świdnicy. W spektaklu „Żona do adopcji” zobaczymy m.in. popularną aktorkę Olgę Borys, znaną z ról chociażby w „Lokatorach”, „Klanie”, „Na wspólnej” czy „Poradach na zdrady”.

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć – zapraszają na przedstawienie organizatorzy.

Komedię „Żona do adopcji” w reżyserii Jakuba Ehrlicha i w wykonaniu Teatru Old Timers Garage zobaczymy w Teatrze Miejskim w Świdnicy – 5 maja. Spektakl zaplanowany został na godz. 17.00.

Bilety w cenie – 60 zł (parter) / 55 zł (balkon) – do nabycia w sekretariacie Świdnickiego Ośrodka Kultury, w Galerii Fotografii w Świdnicy, a także na stronach: www.bilety.sok.com.pl oraz www.kupbilecik.pl.

Wygraj zaproszenie!

Dla naszych Czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia na spektakl „Żona do adopcji” w Świdnicy. Aby je zdobyć należy wysłać maila na adres [email protected] z odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak nazywa się autor sztuki „Żona do adopcji”? Na wiadomości zatytułowane „Spektakl” zawierające również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych czekamy do 29 marca – wówczas nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej telefonicznie. Powodzenia!

/red./