Strona główna 0_Slider Dla kogo piłkarskie derby regionu?

Dla kogo piłkarskie derby regionu? [RELACJA LIVE]

0

Punktualnie o godz. 15.00 rozpoczyna się mecz piłkarskiej IV ligi pomiędzy ekipą Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica a Bielawianką Bielawa. Swidnica24.pl zaprasza na tekstową relację LIVE z tego ciekawie zapowiadającego się pojedynku!

Do rozpoczęcia meczu około 15 minut.

Rozpoczynamy spotkanie

Skład gospodarzy: B. Kot, Florian, Sowam Salamon, Ł. Kot, Gruba Filho, Białasik, Szczygieł, Baumgarten, Myrta, Lima Santos

Skład gości: Malec, Kuśmierek, Morasz, Paszkowski, Cegiełka, Kowalczyk, Rakoczy, Aleksiuk, Wasilewski, Kuriata, Prokop

3′ – jak na razie bardzo szybkie tempo meczu, jako pierwsi strzelają bielawianie – wysoko nad bramką Rakoczy.

5′ – bardzo duże zamieszanie pod bielawską bramką – szkoda, że nie udało nam się tego wykorzystać…

7′ – fantastyczna okazja Santosa, którego strzał głową z kilku metrów instynktownie wyłapuje Malec.

7′ – błyskawiczna kontra bielawian, Aleksiuk z bliskiej odległości pakuje piłkę na 1:0 dla Bielawianki!!!

10′ – szansa dla gospodarzy, Szczygieł przegrywa pojedynek biegowy z Malcem.

12′ – Baumgarten dobrze dogrywa do Gruba Filho, ten decyduje się na uderzenie, lecz piłka nie sprawia kłopotów bramkarzowi Bielawianki.

16′ – w polu karnym główkuje Salamon, futbolówka mija niestety światło bramki.

17′ – kolejne dośrodkowanie biało-zielonych – górą defensorzy rywali.

20′ – z dystansu próbuje strzelać Gruba Filho – piłka wysoko ponad bramką!

22′ – kolejna groźna kontra gości, Florian ratuje nas prawdopodobnie przed utratą gola.

24′ – w odpowiedzi atakują miejscowi – strzał Myrty niestety niecelny.

29′ – wciąż w natarciu świdniczanie, przeciwnicy dobrze się jednak bronią i czyhają na kolejne kontry.

32′ – niecelnie z dystansu strzela Gruba Filho.

35′ – znakomita okazja dla Bielawianki na podwyższenie rezultatu, Prokop obija słupek!

36′ – Ł. Kot znakomicie dorzuca piłkę na głowę Limy Santosa – mamy remis 1:1!!!

40′ – ależ było blisko drugiego gola dla świdniczan, Baumgarten zbyt długo zwlekał jednak z oddaniem strzału.

44′ – Kot znakomicie broni uderzenie Rakoczego i wciąż mamy 1:1.

koniec pierwszej połowy – remis 1:1

rozpoczynamy drugą połowę bez zmian w składzie

50′ – sporo zamieszanie w szeregach biało-zielonych, było blisko gola dla Bielawianki!

56′ – jak na razie bez groźniejszych sytuacji w drugiej odsłonie.

60′ – bielawianie jakby nieco opadli z sił, oddając nam więcej miejsca w środku pola. Przed momentem świetna akcja polonistów, zakończona jednak pozycją spaloną Szczygła.

63′ – na bardzo mocny strzał z dystansu decyduje się Lima Santos – piłkę bardzo dobrze odbija jednak Malec.

68′ – podwójna zmiana w świdnickiej drużynie – boisko opuszczają Baumgarten i Szczygieł, w ich miejsce Kozachenko oraz Szuba.

71′ – zmiana w Bielawiance – Chmielewski zastępuje Cegiełkę.

74′ – bardzo groźna kontra świdnickiej drużyny, odbita od Myrty piłka przeleciała ostatecznie obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Malca.

75′ – ależ to była okazja – Lima Santos przegrywa starcie sam na sam z Malcem!!!

78′ – Kuśmierek – żółta kartka.

81′ – Szuba dorzuca piłkę z rzutu rożnego, futbolówka po strzale głową Salamona minimalnie mija słupek bramki.

83′ – D. Włodek zmienia Wasilewskiego.

83′ – Orzechowski pojawia się na boisku za Floriana.

90′ – 200% sytuacja Limy, nasz snajper nie trafia w światło bramki z kilku metrów!

koniec meczu – remis 1:1!