Strona główna 0_Slider Coraz bliżej ostatecznych rozstrzygnięć

Coraz bliżej ostatecznych rozstrzygnięć [FOTO]

0

Młodzi piłkarze wkroczyli już w drugą – decydującą fazę turnieju. Przed nami finałowy dzień zmagań podczas I Memoriału Piłkarskiego Grzegorza Solarza organizowanego przez Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica.  

Przypomnijmy o wygraną walczą młodzi piłkarze z rocznika 2006. Na starcie obserwujemy jedną drużynę czeską i jedenaście polskich z aż sześciu województw. To gwarantuje nam wspaniałą walkę i fantastyczny poziom sportowy. Co ważne kluczowe role odgrywają brązowi medaliści I ligi wojewódzkiej młodzików na Dolnym Śląsku – podopieczni Mariusza Krupczaka z MKS-u Polonia-Stal Świdnica. Biało-zieloni awansowali do Ligi Mistrzów i liczą się w walce o czołowe lokaty.

Szczegółowe wyniki z soboty:

11. mecz: Górnik Wałbrzych – Boruta Zgierz 1:0 [KONIEC MECZU]
1:0 – Fabian Rogaczewski

12. mecz: Miedź Legnica – Kania Gostyń 2:1 [KONIEC MECZU]
1:0 – Tomasz Nowakowski
1:1 – Damian Leciej
2:1 – Mieszko Szczerbiak

13. mecz: Polonia-Stal Świdnica – MKS Żory 3:2 [KONIEC MECZU]
1:0 – Leon Ziętek
2:0 – Jakub Król
3:0 – Mateusz Duda
3:1 – Bartosz Knap
3:2 – Marcin Gorol

14. mecz: Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Zjednoczeni Żarów 4:0 [KONIEC MECZU]
1:0 – Mikołaj Talarek
2:0 – Zach Cox
3:0 – Olaf Troszczyński
4:0 – Olaf Troszczyński

15. mecz: Karolina Jaworzyna Śląska – Górnik Wałbrzych 1:1 [KONIEC MECZU]
1:0 – Ksawier Okarmus
1:1 – Szymon Wiejacki

16. mecz: Miedź Legnica – Juventus Academy Bydgoszcz 0:1 [KONIEC MECZU]
0:1 – Wiktor Mozgiel

17. mecz: Żaki Szczecin – Boruta Zgierz 2:1 [KONIEC MECZU]
1:0 – Filip Ratajczyk
2:0 – Jakub Janeda
2:1 – Kacper Oleski

18. mecz: SK Sedlec – Kania Gostyń 1:0 [KONIEC MECZU]
1:0 – Jan Zika

19. mecz: MKS Żory – Górnik Wałbrzych 1:1 [KONIEC MECZU]
0:1 – Gabriel Grygiel
1:1 – Tymoteusz Szaniawski

20. mecz: Miedź Legnica – Akademia Piłkarska Reissa Poznań 0:1 [KONIEC MECZU]
0:1 – Karol Cecuła

21. mecz: Polonia-Stal Świdnica – Boruta Zgierz 6:0 [KONIEC MECZU]
1:0 – Eryk Korab
2:0 – Hubert Lipiński
3:0 – Hubert Lipiński
4:0 – Hubert Lipiński
5:0 – Igor Malinowski
6:0 – Igor Malinowski

22. mecz: Zjednoczeni Żarów – Juventus Academy Bydgoszcz 1:2 [KONIEC MECZU]
0:1 – Marcel Michalski
1:1 – Dominik Duszyński
1:2 – Marcel Michalski

23. mecz: Żaki Szczecin – Górnik Wałbrzych 4:0 [KONIEC MECZU]
1:0 – Emilia Szymczak
2:0 – Filip Ratajczyk
3:0 – Cyprian Stasiak
4:0 – Miłosz Nowik

24. mecz: Miedź Legnica – SK Sedlec 0:2 [KONIEC MECZU]
0:1 – Jan Zika
0:2- Jan Zika

25. mecz: MKS Żory – Karolina Jaworzyna Śl. 2:0 [ KONIEC MECZU ]
1:0 – Tymoteusz Szaniawski
2:0 – Tymoteusz Szaniawski

26. mecz: Kania Gostyń – Juventus Bydgoszcz 0:1 [KONIEC MECZU]
0:1 Mateusz Szymczyk

27. mecz: Polonia Stal Świdnica – Górnik Wałbrzych 5:0 [KONIEC MECZU]
1:0 Eryk Korab
2:0 Leon Ziętek
3:0 Maciej Stańczak
4:0 Oskar Cybruch
5:0 Hubert Lipiński

28.mecz : AP Reissa Poznań – SK Sedlec 2:1 [KONIEC MECZU]
1:0 Olaf Troszczyński
2:0 Eryk Poniży
2:1 Petr Zika

29. mecz: Karolina Jaworzyna Śl. – Żaki Szczecin 0:4 [KONIEC MECZU]
0:1 Miłosz Nowik
0:2 Filip Ratajczyk
0:3 Miłosz Nowik
0:4 Jakub Janeda

30. mecz: Miedź Legnica – Zjednoczeni Żarów 1:2 [KONIEC MECZU]
0:1 – Wiktor Łuczak
0:2 – Krystian Kuriata
1:2 – Jakub Maliszewski

Przechodzimy do rywalizacji w drugiej fazie turnieju!

Klasyfikacja po pierwszej rundzie:

Grupa A:
1. Akademia Piłkarska Reissa Poznań – 15 pkt.
2. SK Sedlec – 12 pkt.
3. Juventus Academy Bydgoszcz – 9 pkt.
4. Kania Gostyń – 3 pkt.
5. Miedź Legnica – 3 pkt.
6. Zjednoczeni Żarów – 3 pkt.

Grupa B:
1. Polonia-Stal Świdnica – 13 pkt.
2. Żaki Szczecin – 13 pkt.
3. Boruta Zgierz – 6 pkt.
4. Górnik Wałbrzych – 5 pkt.
5. MKS Żory – 4 pkt.
6. Karolina Jaworzyna Śląska – 1 pkt.

Liga Mistrzów po przepisaniu wyników z pierwszej fazy turnieju:
1. Akademia Piłkarska Reissa Poznań – 6 pkt.
2. Polonia-Stal Świdnica – 4 pkt.
3. Żaki Szczecin – 4 pkt.
4. SK Sedlec – 3 pkt.
5-6. Juventus Academy Bydgoszcz – 0 pkt.
5-6. Boruta Zgierz – 0 pkt.

Liga Europy po przepisaniu wyników z pierwszej fazy turnieju:
1. MKS Żory – 4 pkt.
2. Kania Gostyń – 3 pkt.
3. Miedź Legnica – 3 pkt.
4. Zjednoczeni Żarów – 3 pkt.
5. Górnik Wałbrzych – 2 pkt.
6. Karolina Jaworzyna Śląska – 1 pkt.

31. mecz: Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Boruta Zgierz 1:1 [KONIEC MECZU]
1:0 – Zach Cox
1:1 – Jan Jędrzejczak

32. mecz: Kania Gostyń – Karolina Jaworzyna Śląska 0:3 [KONIEC MECZU]
0:1 – Ksawery Okarmus
0:2 – Ksawery Okarmus
0:3 – Ksawery Okarmus

33. mecz: Żaki Szczecin – SK Sedlec 1:2 [KONIEC MECZU]
0:1 – Jan Zika
0:2 – Jan Zika
1:2 – Andrzej Motyl

/MDvR, FOTO: Dariusz Nowaczyński/