Strona główna Sport Inne Znów będą walczyć z własnymi słabościami

Znów będą walczyć z własnymi słabościami

0

Na sobotę, 15 czerwca zaplanowano drugą edycję Świdnickiej Furii – efektownego i wymagającego biegu przeszkodowego. Właśnie ruszyły zapisy do udziału w imprezie, w której uczestnicy powalczą z własnymi słabościami na specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami.

Teren wokół zalewu Witoszówka zmienił się w ubiegłym roku w trasę naszpikowaną różnego rodzaju przeszkodami zarówno naturalnymi, jak i sztucznymi. Biegacze do pokonania mieli m.in. cieki wodne, górki, drzewa, ściany, liny, trawersy poziome, pajęczyny linowe, zasieki, trylinki i beczki z piaskiem. Było to ekstremalne wyzwanie dla miłośników aktywnego spędzania czasu, którzy nie boją się wyzwań i bliskich spotkań z wszechobecnym błotem. Udział w imprezie biegowej był przeznaczony jedynie dla pełnoletnich osób. Tym razem będzie podobnie. W tej wymagającej próbie będzie mogło wziąć udział maksymalnie 1000 osób.

Szczegółowy regulamin, zapisy pod linkiem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4577&fbclid=IwAR3rEtJYSdUyzD2-b7NInObipVDN6by2U_BdlFt1wt02iogRqOMVc8ikT0o

Poprzedni artykułBrazylijczycy o gola lepsi
Następny artykułOd dzieci dla dzieci. Pluszaki trafią do ofiar wypadków i przemocy