Strona główna 0_Slider Piaskowy„Mały Książę” już wkrótce w Świdnicy

Piaskowy„Mały Książę” już wkrótce w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Na oczach widzów stworzą wyjątkowe widowisko i jedną z najpiękniejszych historii o przyjaźni opowiedzą w unikalny sposób. Malowany piaskiem, wodą, grą świateł i cieni „Mały Książę” publiczność będzie mogła zobaczyć 22 lutego w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Niezwykłe i niezapomniane widowisko wykona zwyciężczyni programu „Mam Talent” Tetiana Galitsyna wraz z grupą artystów.

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny wyrusza w nową trasę artystyczną z niezapomnianym spektaklem dla całych rodzin i zawita także do Świdnicy. Zwyciężczyni programu „Mam Talent” Tetiana Galitsyna wraz z gwiazdą „Mam Talent” VLODYR’em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów zaprezentuje unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Artyści na oczach widzów będą malować piaskiem, światłem i wodą oraz techniką szybkiego malowania tzw. speed painting. W przedstawieniu zobaczymy także grę aktorów, świateł i cieni.

Spektakl „Mały Książę”  w Świdnicy odbędzie się 22 lutego o godz. 18.00 w Teatrze Miejskim. Bilety w cenie od 55 zł do 70 zł w zależności od miejsc, można nabyć w: Sekretariacie Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43 (pn.-pt. godz. 8.00–16.00), Galerii Fotografii, Rynek 44 (wt.-pt. godz. 14.00–18.00, sob. 12.00–16.00) oraz na bilety.com.pl.

Rozwiązanie konkursu!

Dla naszych Czytelników mieliśmy trzy podwójne zaproszenia na widowisko Teatru Piasku Tetiany Galitsyny w Świdnicy. Aby je zdobyć należało wysłać maila z odpowiedzią na pytanie konkursowe: W którym roku i którą edycję „Mam Talent” wygrała Tetiana Galitsyna? Chodziło oczywiście o rok 2013r. i szóstej edycji popularnego programu „Mam Talent!”. Laureatami konkursu zostali: Katarzyna Myślińska, Piotr Pławecki oraz Roksana Glińska. Gratulujemy!

/oprac. AN/
/materiały: www.teatrpiasku.pl/

Poprzedni artykułJazzowo-karnawałowy koncert zimowy
Następny artykułWyjadała towar, utknęły w windzie… Interwencje świdnickich strażników