Strona główna Temat dnia Park Zawiszów – nowe mieszkania już w sprzedaży

Park Zawiszów – nowe mieszkania już w sprzedaży

0

Nowy Rok to nowe inwestycje na świdnickim rynku mieszkaniowym. Deweloper IgnerHome właśnie poinformował o rozpoczęciu sprzedaży w kolejnym etapie osiedla „Park Zawiszów”. Pierwsi Klienci  zyskają gwarancję najniższej ceny mieszkania, a także będą mogli wybierać spośród pełnej oferty mieszkań. To już ostatni etap cieszącego się niezwykłą popularnością osiedla na Nowym Zawiszowie. Dotychczasowe dwa etapy inwestycji wzbudziły duże zainteresowanie wśród mieszkańców Świdnicy i okolic.

Park Zawiszów – osiedle przyszłości w Świdnicy

Park Zawiszów etap III to nowy wymiar idealnego miejsca do życia ze strefą chillout, zewnętrzną siłownią i placem zabaw. Zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal, położone na wzniesieniu z relaksującym widokiem na panoramę masywu Ślęży wyznacza nowy wymiar nowoczesnego osiedla wśród otaczającej zabudowy. To nowoczesne centrum życia towarzyskiego nie tylko „Nowego Zawiszowa”, ale i Świdnicy, które powstaje w zgodzie z naturą i w otoczeniu zieleni.

Park Zawiszów to kameralne osiedle składające się z trzech budynków mieszkalnych. Trzeci etap realizacji obejmuje kompleks budynków C wraz ze strefą chillout i lokalami usługowymi. W ofercie deweloper posiada pełen przekrój mieszkań, od ustawnych kawalerek, przez bardzo funkcjonalne mieszkania 2-pokojowe po rodzinne i komfortowe 3 i 4- pokojowe. Każde mieszkanie będzie posiadać balkon, a mieszkania znajdujące się na parterze – tarasy oraz prywatne ogródki. Pod budynkiem znajdzie się garaż podziemny z miejscami postojowymi i boksami oraz komórkami lokatorskimi. Budynek będzie wyposażony w nowoczesne windy dostępne z poziomu parkingu.

Również standard mieszkań spełni oczekiwania przyszłych właścicieli. Zastosowane zostaną najwyższej jakości materiały budowlane i rozwiązania energooszczędne, m.in. panele fotowoltaiczne. Deweloper zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, wyposażając mieszkania w drzwi antywłamaniowe, instalację wideodomofonową, a na parterze w rolety. –Mając na uwadze to, że zakup mieszkania to ważna i długoterminowa decyzja, szczególną uwagę przyłożyliśmy do jakości i solidności wykonania – mówi Joanna Ziniewicz, koordynator projektu.

Ideą projektu Park Zawiszów było stworzenie zielonej enklawy pośród istniejącej zabudowy, w której mieszkańcy znajdą chwile wytchnienia, nawiążą relacje z sąsiadami, spędzą czas z dziećmi. Tuż przy budynku znajdą Państwo wiele ławek sprzyjających sąsiedzkim pogawędkom oraz strefę chillout z miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu. Nieopodal znajduje się zewnętrzna siłownia, a przy budynku A urokliwa aleja spacerowa i multi-funkcyjny plac zabaw z piramidą linową, huśtawkami, mini-torem, trampoliną i bezpieczną piaskownicą dla maluszków zapewniającą wiele atrakcji dzieciom w każdym wieku. Park Zawiszów to miejsce przyszłości w Świdnicy. –Tworzymy centrum życia towarzyskiego Nowego Zawiszowa, które będzie przyciągać atrakcyjnymi usługami dla mieszkańców.  A wszystko w zgodzie z naturą, w otoczeniu zieleni, z poszanowaniem spokoju mieszkańców – mówi Joanna Ziniewicz, koordynator projektu.

To ostatni już etap inwestycji Park Zawiszów. To też ostatnia możliwość zakupu mieszkania na tak wyjątkowym osiedlu z zewnętrzną siłownią, placem zabaw, strefą chillout i widokiem na Ślężę. Poprzednie dwa etapy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących mieszkań. Wśród klientów dewelopera są osoby nie tylko ze Świdnicy, ale również Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Bielawy, a także Wrocławia.

Decydując się na zakup mieszkania w pierwszej kolejności, mają Państwo dostęp do pełnej oferty lokali. Mogą Państwo wybierać spośród przeróżnych układów, widoków z okna, położenia na różnych kondygnacjach. Korzystając z faktu, że budujemy kolejny etap inwestycji, mogą Państwo sprawdzić standard, w jakim zostały wbudowane poprzednie budynki i zagospodarowane części wspólne. Porozmawiać z właścicielami mieszkań, poznać ich opinie, jak się mieszka na naszym osiedlu – mówi Joanna Ziniewicz.

Wiarygodny deweloper

IgnerHome rozpoczął swoją działalność na rynku nieruchomości mieszkaniowych w 2011 roku od realizacji projektu mieszkaniowego w Bielawie – Sowie Wzgórza. Kolejnym etapem działalności była wieloetapowa inwestycja Park Zawiszów. Do tej pory deweloper wybudował ponad 200 mieszkań i planuje inwestycje w kolejnych miastach aglomeracji Wałbrzyskiej.

Zależy nam na tym, aby marka IgnerHome trwale kojarzona była z inwestycjami charakteryzującymi się najwyższą jakością zarówno pod względem lokalizacji, koncepcji zagospodarowania, projektu architektonicznego, jak również wykonawstwa. Starannie wybieramy lokalizację naszych osiedli, zapraszamy do współpracy uznane pracownie architektoniczne i wybieramy rzetelnych i terminowych generalnych wykonawców. Naszym celem jest spełnianie marzeń naszych klientów o wyjątkowej przestrzeni do życia – mówi Michał Ignerski, prezes IgnerHome

Promocja na start

Deweloper na start sprzedaży przygotował 15 mieszkań w specjalnych cenach – 4600 zł/m2. Kompaktowe 2 pokoje można kupić już za 166 842 zł, a wygodną trójkę już za 261 832 zł. Mieszkania z ogródkami deweloper oferuje już za 207 184 zł. To wyjątkowa oferta, która jest mocno ograniczona w czasie. Warto podjąć decyzję już teraz i cieszyć się atrakcyjnym mieszkaniem na najlepszym osiedlu w Świdnicy.

Prócz atrakcyjnych cen, na nabywców czeka także pakiet korzyści: rabaty od firm zajmujących się wykończeniem i wyposażeniem wnętrz, doradztwo kredytowe, wsparcie architekta wnętrz.

Zapraszamy serdecznie do wizyty na naszym osiedlu i obejrzenia dotychczasowych efektów naszych prac. Nasze biuro sprzedaży znajduje się kilkadziesiąt metrów od inwestycji, przy ulicy Księcia Bernarda 7/1. Szczegóły dostępne także na www.ignerhome.pl; tel. 662-211-370

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułDo akcji wkroczą najmłodsi adepci futbolu
Następny artykułCzy rośliny mogą pomóc w miłości?