Strona główna Sport Piłka nożna Do akcji wkroczą najmłodsi adepci futbolu

Do akcji wkroczą najmłodsi adepci futbolu

0

Fantastycznie zapowiada się kolejny turniej piłki halowej dla dzieci z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2018/2019. Tym razem do rywalizacji przystąpią najmłodsi z najmłodszych – drużyny złożone z zawodników oraz zawodniczek z roczników 2013 i młodszych. Turniej odbędzie się w sobotę, 16 lutego w hali sportowej w Witoszowie Dolnym. 

 

Początek zmagań zaplanowano na godz. 8.30. W akcji zobaczymy aż 12 drużyn reprezentujących barwy: Football Academy Wałbrzych, Diamentu Wałbrzych, AP Champions Nowa Ruda, Silesii Żarów, Siódemki Bielawa, AP 13 Świdnica i Polonii-Stali Świdnica. Rywalizacja toczyć będzie się równocześnie na dwóch specjalnie przygotowanych boiskach. Patronem medialnym całego cyklu turniejów JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2018/2019 jest portal Swidnica24.pl.

Grupa A:
FA Wałbrzych I
Silesia Żarów II
Siódemka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica II
AP 13 Świdnica
Champions Nowa Ruda

Grupa B:
Polonia-Stal Świdnica I
FA Wałbrzych II
Silesia Żarów I
Polonia-Stal Świdnica III
Diament Wałbrzych
FA Wałbrzych III

I runda – faza grupowa – A i B

Godz. 8:30
Boisko A: FA Wałbrzych I – Champions Nowa Ruda
Boisko B: Polonia-Stal Świdnica I – FA Wałbrzych III

Godz. 8:42
Boisko A: Silesia Żarów II – AP 13 Świdnica
Boisko B: FA Wałbrzych II – Diament Wałbrzych

Godz. 8:54
Boisko A: Siódemka Bielawa – FA Wałbrzych I
Boisko B: Silesia Żarów I – Polonia-Stal Świdnica I

Godz. 9:06
Boisko A: Polonia-Stal Świdnica II – Silesia Żarów II
Boisko B: Polonia-Stal Świdnica III – FA Wałbrzych II

Godz. 9:18
Boisko A: Siódemka Bielawa – Champions Nowa Ruda
Boisko B: Silesia Żarów I – FA Wałbrzych III

Godz. 9:30
Boisko A: Polonia-Stal Świdnica II – AP 13 Świdnica
Boisko B: Polonia-Stal Świdnica III – Diament Wałbrzych

Godz. 9:42
Boisko A: Silesia Żarów II – Champions Nowa Ruda
Boisko B: FA Wałbrzych II – FA Wałbrzych III

Godz. 9:54
Boisko A: Siódemka Bielawa – Polonia-Stal Świdnica II
Boisko B: Silesia Żarów I – Polonia-Stal Świdnica III

Godz. 10:06
Boisko A: AP 13 Świdnica – FA Wałbrzych I
Boisko B: Diament Wałbrzych – Polonia-Stal Świdnica I

Godz. 10:18
Boisko A: Silesia Żarów II – Siódemka Bielawa
Boisko B: FA Wałbrzych II – Silesia Żarów I

Godz. 10:30
Boisko A: Champions Nowa Ruda – Polonia-Stal Świdnica II
Boisko B: FA Wałbrzych III – Polonia-Stal Świdnica III

Godz. 10:42
Boisko A: FA Wałbrzych I – Silesia Żarów II
Boisko B: Polonia-Stal Świdnica I – FA Wałbrzych II

Godz. 10:54
Boisko A: Champions Nowa Ruda – AP 13 Świdnica
Boisko B: FA Wałbrzych III – Diament Wałbrzych

Godz. 11:06
Boisko A: FA Wałbrzych I – Polonia-Stal Świdnica II
Boisko B: Polonia-Stal Świdnica I – Polonia-Stal Świdnica III

Godz. 11:18
Boisko A: AP 13 Świdnica – Siódemka Bielawa
Boisko B: Diament Wałbrzych – Silesia Żarów I

 

II runda – druga faza grupowa – finałowa 

Godz. 11:30
Boisko A: 1 A – 3 B
Boisko B: 4 A – 6 B

Godz. 11:42
Boisko A: 2 A – 1 B
Boisko B: 5 A – 4 B

Godz. 11:54
Boisko A: 3 A – 2 B
Boisko B: 6 A – 5 B

Godz. 12:06
Boisko A: 1 A – 2 B
Boisko B: 4 A – 5 B

Godz. 12:18
Boisko A: 2 A – 3 B
Boisko B: 5 A – 6 B

Godz. 12:30
Boisko A: 3 A – 1 B
Boisko B: 6 A – 4 A

Godz. 12:42
Boisko A: 1 A – 1 B
Boisko B:4 A – 4 B

Godz. 12:54
Boisko A: 2 A – 2 B
Boisko B: 5 A – 5 B

Godz. 13:06
Boisko A: 3 A – 3 B
Boisko B: 6 A – 6 B

/MDvR/